Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dawka paliwa a odłączony akumulator


pavol1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zauważyłem ostatnio że od czasu kiedy miałem odłączony oku jakiś tydzień przy temp. -18 że jakoś więcej pali (wskazania na fisie) chodzi głównie o chwilowe spalanie, ale to by mnie nie zmartwiło. Pojawiło się również szarpanie przy obrotach 1800 -2000 ale tylko gdy był gorący (mam box-a) niemcy wstawili , myślałem że to wina nastawnika bo tyle się naczytałem że głowę miałem wielką jak dynia. Ale postanowiłem sprawdzić dawkę po sprawdzeniu miałem 3,6 przestawiłem na 3,2 więcej nie dało rady. No i jak narazie jest wszystko oki spalanie chwilowe wróciło do normy no i szarpania nie zauważyłem. Co prawda zrobiłem dopiero 100 km ciągiem z obciążeniem. Czy możliwe że przestawiła się dawka po tylu dniach odłączenia aku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jakby to był nastawnik to pewnie szarpało by cały czas a nie tylko jak rozgrzany, było to takie lekkie poszarpywanie tylko przy delikatnym rozpędzaniu na wyższych biegach lub przy jednostajnej jeździe,[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 20:25_________________________________________________wszystko w normie, żadnych różnic nie ma musiałem ponownie robić nastawy i zmienić kodowanie klimatronika bo ponownie miałem problem z obiegiem wewnętrznym jak poprzednio po odłączeniu aku na dłuzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...