Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dołożenie nawigacji do A4 B8


smoky7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

.Czy byłby ktoś w stanie mi powiedzieć jakie są różnice w sterowniku getaway o numerze 8R0 907 468 N vs 8R0 907 468 P ?

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8R0 907 468 N - obsługuje MOST ale nie obsługuje CAN extended

8R0 907 468 P - obsługuje MOST i CAN extended.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedz . Rozumiem ,że jeśli przechodzę z radia CONCERT na NAVI 3G BASIC ,to wystarczy mi sterownik 8R0 907 468 N ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego czy obecny, który masz, obsługuje CAN extended, jeżeli tak to musisz szukać sterownika obsługującego MOST i CAN extended. 

Jaki numer ma aktualny Gateway?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie możesz montować Gateway z indexem N. Pod warunkiem, że nie masz zamiaru w przyszłości doposażać takich asystentów jak ACC, FLA czy Lane Assist, bo do tego się nie nada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie marzy mi się nawigacja , no i może kiedyś jeszcze lusterko wewnętrzne fotochrom i auto hold . Drażni mnie strasznie ta pustka koło drążka zmiany biegów , i fakt że choćby  najprostsze MMI 3G BASIC  powinno być montowane w standardzie .,a tu nawet wiązkę trzeba dorabiać .Na razie kompletuje wszystkie graty, mam  wyświetlacz ,jednostkę MMI 3G BASIC , panel sterowania . Czekam na wiązkę i gateway z literką N . Myślę , że  jeszcze tylko brakuje mi tunera radiowego 4G1 035 053 E ( taki  miał właściciel od którego kupiłem nawigacje ),antenki na dach , chociaż wiem , że nie koniecznie musi być oryginalna montowana na dachu , stelaża w tylnym nadkolu  i będzie można zacząć rzezanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie , czy tuner 4G1 035 053 E mogę zamienić na inny ( pytanie jaki ), ewentualnie z inną literką  niż E na końcu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...