Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Koło dojazdowe ( zapasowe)


fryzjerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki mały problemik odnośnie tego ze jadę wczoraj autem łapie kapcia otwieram bagaznik a tu ZONK ani kola zapasowego ani nic w miejscu kola ładnie leży akumulator :) czy w B8 jak jest akumulator wejdzie jeszcze jakas mala dojazdowka??? jak tak to jaka a jak nie to jakie jest inne rozwiązanie?? jak jest u was ? pewno jakies naboje pianki itp , ale żeby tego uniknąć jest jakis sposób bo jednak kolo to kolo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dobrze byloby sie podlaczyc pod ten temat

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127036.0

po drugie jak chcesz kolo zapasowe to kup sobie na allegro felge na sztuki i do tego opone takich rozmiarow jak masz fabrycznie. no chyba ze zmieniales kola i teraz jezdzisz na 19"-20" to kup 17" z opona 225/45 badz 235/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki mały problemik odnośnie tego ze jadę wczoraj autem łapie kapcia otwieram bagaznik a tu ZONK ani kola zapasowego ani nic w miejscu kola ładnie leży akumulator :) czy w B8 jak jest akumulator wejdzie jeszcze jakas mala dojazdowka??? jak tak to jaka a jak nie to jakie jest inne rozwiązanie?? jak jest u was ? pewno jakies naboje pianki itp , ale żeby tego uniknąć jest jakis sposób bo jednak kolo to kolo:)

Witam, miałem podobną sytuacje, na allegro kupiłem oryginał za 500zł, o ile jeszcze nie kupiłeś to zwróc uwagę na wkład i plastiki które się znajdują w około koła zapasowego, są inne. Mi się udało, podjechałem osobiście po koło, koleś handlował częściami do audi i wymienił mi ten wkład z pokrywą plastikową w cenie, jeszcze tylko ori lewarek i klucz do kół bo oczywiście nie było :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki mały problemik odnośnie tego ze jadę wczoraj autem łapie kapcia otwieram bagaznik a tu ZONK ani kola zapasowego ani nic w miejscu kola ładnie leży akumulator :) czy w B8 jak jest akumulator wejdzie jeszcze jakas mala dojazdowka??? jak tak to jaka a jak nie to jakie jest inne rozwiązanie?? jak jest u was ? pewno jakies naboje pianki itp , ale żeby tego uniknąć jest jakis sposób bo jednak kolo to kolo:)

Witam, miałem podobną sytuacje, na allegro kupiłem oryginał za 500zł, o ile jeszcze nie kupiłeś to zwróc uwagę na wkład i plastiki które się znajdują w około koła zapasowego, są inne. Mi się udało, podjechałem osobiście po koło, koleś handlował częściami do audi i wymienił mi ten wkład z pokrywą plastikową w cenie, jeszcze tylko ori lewarek i klucz do kół bo oczywiście nie było :wallbash:

camilo... :hi:

Jakie dokładnie plastiki kupowałeś do tego zapasu? Znalazłem na Allegro coś takiego

http://moto.allegro.pl/audi-a4-8k0-s-line-elementy-z-bagaznika-i1567261126.html

i jeszcze takie

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b8-8ko-styropian-z-bagaznika-do-kombi-i1555677278.html

Napisz które Ty masz, żebym nie kupił czegoś zbędnego. Teraz w miejscu koła mam tylko akumulator i zestaw naprawczy przyłapany plastikową śrubą (swoją drogą troche mało miejsca nawet jak na dojazdówkę :mysli:).

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odgrzanie kotleta ale prawdopodobnie trzeba kupić 8K9813685 i zamontować z lewej strony akumulatora gdyż tam tylko jest jakieś miejsce w tej wnęce... W przyszłym tygodniu się okaże :wink4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 12:45_________________________________________________Jednak uchwyt pasuje :wink4: Montuje się go nie z lewej strony woofera tak jak mi się wydawało tylko po przeciwnej stronie woofera - jutro wkleję fotki - aaa i pasuje do lewarka z literką "C" nie wiem jak do innych :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:09_________________________________________________tak to wygląda

dsc02534x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie mogę kupić ten plastik co widać na dole zdjęcia w kształcie litery C, nigdzie nie mogę go znaleźć, czy to się jakoś nazywa czy ma jakiś numer??

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...