Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Tragedia z zapaleniem samochodu


BartekG21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: Mam od dłuższego czasu pewien problem :kwasny: otóż gdy chcę zapalić samochód to z biedą pali trzęsie nim czarny dym leci z wydechu silnik kręci a auto nie odpala tak jakby nie miało albo nie dostawało paliwa i tak jest jak jest normalna dodatnia temp a o mrozie to już nie wspomnę wtedy to już jest tragedia :confused4: dodam tylko jeszcze że wymieniałem świece i zamontowałem zaworek zwrotny ale nic to nie dało dalej jest tak samo. Wie może ktoś co mogło się stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa wymieniany?

Po za tym trzeba zapiąć VAGa zobaczyć co w trawie piszczy. Jeśli VAG nie powie nic istotnego to można sprawdzić jeszcze kompresję na cylindrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Mam od dłuższego czasu pewien problem :kwasny: otóż gdy chcę zapalić samochód to z biedą pali trzęsie nim czarny dym leci z wydechu silnik kręci a auto nie odpala tak jakby nie miało albo nie dostawało paliwa i tak jest jak jest normalna dodatnia temp a o mrozie to już nie wspomnę wtedy to już jest tragedia :confused4: dodam tylko jeszcze że wymieniałem świece i zamontowałem zaworek zwrotny ale nic to nie dało dalej jest tak samo. Wie może ktoś co mogło się stać?

Stawiam na kąt wtrysku źle ustawiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak filtr paliwa wymieniony. A może to być przyczyna pompy paliwowej że nie robi ciśnienia i nie podaje paliwa?

kolego zrób podstawowe sprawy a nie szukaj dziury w d...e.Log 00 BS ile wynosi??najlepiej podstawowe logi statyczne na poczatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odłacz czujnik temperatury płynu chłodzacego i spróbuj zapalic.

lub kat wtryusku lata w kosmosie...- przestawiony np na rozrzadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...