Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VAG-COM - mozliwosci oprogramowania


ciku

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie:

Czy jest mozliwosc w VAG-COM'ie wlaczyc jakas opcje dzieki ktorej bedzie mozliwy zapis/zrzut informacji w czasie rzeczywistym do jakiegos *.log'a :?:

Chodzi mi o to ze np. bateria w moim laptopiku nie jest juz pierwszej mlodosci i trzyma ok 15-20 min.

Bardzo mi zalezy na tym by podlaczyc sie pod komputerek i powyciskac z Audzinki co sie da na drodze a potem przeanalizowac wyniki.

Ogolnie mam problemy z spadkami mocy podczas rozpedzania - wahania mocy, zrywanie, szarpanie samochodem.

Gdy samochodzik byl podpinany pod komputer na postoju, program nie wykazywal zadnych bledow, dlatego zalezy mi na dokonaniu pomiarow podczas jazdy ... moze te informacje beda bardziej pomocne :???:

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc w VAG-COM'ie wlaczyc jakas opcje dzieki ktorej bedzie mozliwy zapis/zrzut informacji w czasie rzeczywistym do jakiegos *.log'a

Jak najbardziej mozliwe. Tylko musisz wiedziec jaki blok i ktora wartosc co oznacza i w jakim przedziale ma sie miescic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem na jednej ze stron to po najechaniu myszka na dane podawane sa dane wzorcowe...tzn. np przedzial w jakim ma sie dany pomiar miescic zeby bylo ok.

Czy taka opcja zrzutu w czasie rzeczywistym jest latwa do znalezienia czy trzeba pokombinowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciku, no podaje przedzial ale nie raz jest to przedzial np. na postoju a test musisz zrobic pod obciazeniem i co wtedy :?: :?:

Zreszta tam jest tyle blokow wiec bedziesz wiedzial, ktore robic i czy na postoju czy pod obciazeniem czy nastawy zablokowane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciku, no podaje przedzial ale nie raz jest to przedzial np. na postoju a test musisz zrobic pod obciazeniem i co wtedy :?: :?:

Zreszta tam jest tyle blokow wiec bedziesz wiedzial, ktore robic i czy na postoju czy pod obciazeniem czy nastawy zablokowane :?:

RACJA :sad:

A mozesz mi w jakis sposob pomoc...masz jakies materialy moze ktore moglyby mi pomoc - jakies ustawy lub podobne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciku, podaj symbol silnika moze cos znajde dla 1,6 ale nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu, jasne ze sie znajdzie bo sam mam AFN-a. Tylko musisz sie wstrzymac az wroce do chaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi ...no to sie narobilo :shock:

Taka tylko malutka prosba... nie zapomnij o mnie i moim 1.6 - jesli mozesz...

Bede Ci bardzo wdzieczny :!: :!: :!:

Jesli ty nie masz takich materialow to moze ktorys z twoich kolegow specow ma ... moze udaloby Ci sie je zalatwic :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche cierpliwosci i cos napewno bedzie. Wracam albo w niedziele wieczor albo w poniedzialek do poludnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy troche was zawiode bo do tych silnikow nie mam praktycznie nic. Jedynie do silnikow 1.8T ANB, APT, APU, ARG co do diesli to: AGR, AHF i ALH.

Co do AFN to zrobic bloki na rozgrzanym silniku na postoju: 000, 001, 013 (to chyba korekty wtryskow); pod obciazeniem 003, 004, 008, 010, 011, 007 (temp. w dolocie i paliwa).

Postatram sie cos poszukac ale nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy popatrzcie na to: http://www.onboarddiagnostics.co.uk/vagmovies/petrol_engine_demo.htm jest to nowsza wersja VAG-a ma troch ewiecej mozliwosci ale robi sie tak jak to jest pokazane, tylko teraz jeszcze problem, ktore bloki robic ale moze ciku, Tobie cos pomoga te z 1,8T to Ci przesle, a Tobie zdeniu, te z diesli chociaz to juz napisalem, ktore bloki trza robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tobie zdeniu, te z diesli chociaz to juz napisalem, ktore bloki trza robic.

wiem wiem

tylko myślałem że moze masz jakiś spis w wymaganymi wartościami

bo co z tego ze sprawdze owe bloki jak i tak nic mi to nie powie :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...