Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Pompa paliwa rozruch


mariusz2308

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy napiszcie czy w 1.8 ADR 125 kucy pompka paliwa załącza się po przekręceniu kluczyka czy pracuje dopiero podczas kręcenia rozrusznikiem.

Działa po przekręceniu kluczyka - sprawdzałem to 2 razy bo też miałem problemy z wezykiem wewnątrz zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka działa jak już auto zaczyna kręcić rozrusznikiem a nie po przekręceniu kluczyka dlatego adr potzrebuje kilka obrotów i odpala :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele aut robilem i u siebie jak mialem audi 80 copue to pompka podaje po przekreceniu kluczyka na zaplon dobije do pelna i przestaje . Wiec nie wiem czemu co poniektorzy twierdza ze pompuje w momecie krecenia :/ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mialem ADR ale teraz mam AEB i duzej roznicy nie ma a podaje po zaplonie wiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mialem ADR ale teraz mam AEB i duzej roznicy nie ma a podaje po zaplonie wiec ?

a aeb idzie po rozruszniku pompa na pewno nie przez kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje zaplon nie krece silnikiem tylko zaplon i slysze jak pompuje :naughty:

moze slyszysz przepustnice, ktora za kazdym razem po przekreceniu kluczyka sie ustawia? idz do bagaznika druga osoba przekreca kluczyk wtedy sprawdz czy bedziesz slyszal pompe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem gdzie slysze guchy nie jestem :gwizdanie:

guchy na pewno nie, ok moze masz wersje specjalna bo wszystkim innym pompa dziala w momencie pracy rozrusznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele aut robilem i u siebie jak mialem audi 80 copue to pompka podaje po przekreceniu kluczyka na zaplon dobije do pelna i przestaje . Wiec nie wiem czemu co poniektorzy twierdza ze pompuje w momecie krecenia :/ :evil:

miałem w b4 ABC teraz w a4 mam ADR i w każdej mi tak samo robi czyli tak samo jak napisał kolega :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zwracam honor:P bo nie jestem pewny ale sprawdze sobie :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 17:43_________________________________________________ok juz teraz wiem i zwracam jeszcze raz honor i przepraszam za wprowadzenie w blad pompka zaczyna dzialac jak sie kreci rozrusznikiem :( glopio mi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zwracam honor:P bo nie jestem pewny ale sprawdze sobie :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 17:43_________________________________________________ok juz teraz wiem i zwracam jeszcze raz honor i przepraszam za wprowadzenie w blad pompka zaczyna dzialac jak sie kreci rozrusznikiem :( glopio mi ;P

przezyjemy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...