Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zawieszanie się linki gazu ? nie wiem ?


Vinox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem gdy jest zimny samochód po np nocy do 3 tyś samochód słabo jeździ przez jakies 1-3 minuty później jest ok naciskam gaz a on jakoś tak powoli przyspiesza a jak przekrocze 3 tyś to taki strzał jest az szarpnie po 3 minutach jazdy jest już ok, ciężko chodzi mi gaz linka w pancerzu, chyba się zapieka ? ale nie sadze żeby żeby to było problemem ? na vag nie ma problemów z np jakimś czujnikiem tem. co sprawdzić, ew. wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek linka

potem VAG bez tego ani rusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra, dziś na 2400 obrotach i wyżej pierwsze 3-5 min nie dało się jechać mega szarpanie samochodem silnik mało nie wyskoczył z ramy po 5 min jazda ok, co to może być?? gdzieś pisali że świece i przewody no ale wymieniałem yy 8 tyś km temu.. nie wiem chyba do mechanika muszę oddać chyba że coś jeszcze mogę sam zrobić.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiegoś błędu nie mogłem skasować 16025 coś chyba takiego, nie jestem w 100% czy ten jutro powiem co i jak.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:41_________________________________________________oddałem samochód do naprawy poinformuje co było wymienione :P[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 10:26_________________________________________________przepustnica bład vag.... masakra. ładne ceny jej.[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 21:50_________________________________________________może ktoś ma przepustnice ? do ADR ? 1.8 a to możliwe że na gazie samochód nie chodzi teraz? jak przepustnica zwalona ? bo pika coś z gazu jak by jakaś awaria ? bo przepustnica podaje złe jednostki albo coś tam ? tzn heh wcale nic nie podaje ;p bo zwalona jest[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 18:04_________________________________________________po wymianę przepustnicy czyszczeniu (używana) 150 zł + 50 adaptacja taki jest lekki zamul do 3 tyś jak przegazuje to już 2 razem nie ma i pojawia się znów gdy zimny samochód będzie postoi na podwórku z 3h, gaz lekko nie chodzi ciężko też nie ale mógł by chodzić luźniej, błędów na VAG nie ma już. nie wiem co linka mi zamarza lekko ?? jakieś pomysły ? może ktoś ma używkę bo w sklepie nie maja hehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...