Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Po odpaleniu gaśnie


kuba37

Rekomendowane odpowiedzi

możesz odpiąć całkiem przepływke i zobaczyć czy będzie gasł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik ma racje sprawdz przeplywke, tez mialem taki problem jak Twoj, przyczyna byla niedocisnieta wtyczka od przeplywki, wypnij ja i wloz jeszcze raz mozesz ja sprobowac czyms przeczyscic sama przeplywke rowniez i oby to wystarczylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kiedys podobnie - ni z tego ni z owego nagle po przejchaniu 300 metrów zgasł. Przy każdej próbie odpalenia po 2-4 sekundach gasł. Jak wciskałem gaz to jeszcze szybciej dlawił sie i gasł. Zostawiłem go do rana i rano to samo. Zepsuł się pod warsztatem Audi (jakies szczescie) i dalem gosciowi kluczyki zeby sie tym zajal. Podobno facet wsiadl po poludniu i odpalil bez trudu - mowil ze pojezdzil autem i nic sie juz nie powtorzylo. Ale dla pewnosci wymienil filtr paliwa. Od temtej pory cisza i spokoj odpukac.

Mówili ze być moze gdzieś woda się do elektryki dostała bo ostro padał deszcz. Możliwe - ostatnio okazało się że pod akumulatorem miałem zatkany odpływ - nazbierało mi się z 5 litrów wody i już prawie cały akumulator był zalany - przez ścianę grodziową przesączały mi się krople do środka pod nogi. Możliwe że wtedy było podobnie bo padał siarczysty deszcz.

Tu koledzy podawali możliwe przyczyny mojej awarii. Może cos pomoze.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=121460.msg1452002#msg1452002

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem też taki problem, czyszczenie ERG pomogło, ściągnij wężyk z ERG może zapli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...