Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia /kod


Miroo

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zobaczyć jak będzie wyglądało i grało radyjko JVC które leży prawie nowe w pudelku. wiem że muszę kupić sobie ramkę Mam takie pytania tylko

1 czy kostki będę plug and play bo mam wzmacniacz i suba czy będzie wszytko grało i pasowało?

2 nie mam kodu do radia Concert CD w książce serwisowej czy jest możliwość że będzie naklejony na radiu?,jeśli nie to czy jak podjadę do serwisu to podadzą mi kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na pewno nie będzie pasowało bez przeróbek

2. kod na radiu hmm to po co by wtedy był ten kod ? :) skoro jest on naklejony na radiu to tylko je ukraść i wpisać kod i gra - no chyba, że ktoś był tak inteligentny i go tam przykleił. W ASO w przypadku tego radia powinni podać Ci kod jak podasz numer radia ... można go niby wygenerować w internecie ale nie jestem pewny. Ja płaciłem u "magika" 40zł i mi w 30 minut rozkodował i zapisał kod na kartce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to jak trzeba przerabiać to chyba nie będę się bawił bo to tak na probe chciałem wole kupić ten emulator zmieniarki i mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to jak trzeba przerabiać to chyba nie będę się bawił bo to tak na probe chciałem wole kupić ten emulator zmieniarki i mp3

jak chcesz zobaczyć jak będzie radio wyglądało, zrób fotke siedząc w aucie całej konsoli, a potem weż to radio niefabryczne trzymaj mniej wiecej w podobnym połozeniu i naświetleniu co w ori, wrzuc fotki i zaraz zrobie Ci VT :wink4: ja tak sie ze swoim przymierzałem, virtual wyszedł jak by to radio rzeczywiscie tam siedziało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd to nic jakoś bym przeżył bo jest biały wyświetlacz i czerwone klawisze chodzi mi głownie o mp3 którego mi brakuje strasznie i pewnie ciut lepsze brzmienie. radio miałem wcześniej w Passacie b5 i na ori głośnikach grało super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj też będzie grało super, nie wierz w mity że głosniki seryjne najlepiej graja z fabrycznym radiem, nawet jeśli masz bose, bo niefabryczne radio dopiero z nich wydusi :evil:

ja na twoim miejscu załozył bym to radio zamiast bawic sie w emulatory, przerabiałem ten temat i to nie to, sprzęt lubi sie zawisić, nie czyta wszystkiego co wrzucisz, co mp3 w radiu to MP3 :good: pozatym taniej wyjdzie kupić pare przejsciówek i ramek niz zakup tego emulatora :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeczytałem cały dział o tym emulatorze i wiem że są problemy. Przejściówki dadzą rade ?. Nie chciał bym niczego przerabiać trwale żeby móc powrócić do ori radia. Wie ktoś jakie dokładnie przejściówki były by mi potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki będę pewnie kombinował z radiem tylko muszę kod do ori załatwić podjadę do aso z vinu mi podadzą kod do radia?? czy muszę wyciągnąć radio żeby mieć jego numer a może gdzieś indziej znajdę jeszcze numer radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w książce od radia jest jego numer ... no i na radiu z tyłu ... jak nie masz kluczyków to można wyjąć damskim pilnikiem do paznokci ... tak są zapadki po prostu muszą być wciśnięte i radio ciągniesz do siebie ... tylko pytanie za co je chwycić :) nie polecam za pokrętła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę do radia mam ale ta karteczka z pierwszej strony wydarta więc nie mam nic. to za co ciągnąc za otwór gdzie płyty wkładamy? bo chyba nie za klawisze :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj sie czy zakąłdasz nie fabryczne radio, z adapterem bądx z ramkami zwykle dostajesz w zestawie wyjmaki, wtedy nie masz problemu za co ciągnąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6, aby aftermarketowe radio i ori instalacja działały w 100% trzeba się troszkę "pomęczyć"

- ramka 1din

- adapter miniISO->RCA

- separator antenowy

- pociągnąć ACC ze stacyjki (można pominąć jeśli radio ma grać "na stałe")

- pociągnąć ILL (podświetlenie) z dowolnego przycisku załączającego się po włączeniu świateł, lub bezpośrednio z włącznika

- Z kostki ISO zasilającej w instalacji auta wypiąć pin oznaczony jak k-line i w to miejsce wsadzić pin z kablem remote z separatora antenowego (w B6 w miejscu ISO'wskiego remote znajduje się linia diagnostyczna.)

Dalej zgodnie z możliwościami radia oraz wyposażeniem auta można zrobić wyświetlanie info na FIS i/lub sterowanie z kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod do radia juz mam

Do czego służy ten separator antenowy normalna przejściówka nie będzie??,

- Z kostki ISO zasilającej w instalacji auta wypiąć pin oznaczony jak k-line i w to miejsce wsadzić pin z kablem remote z separatora antenowego (w B6 w miejscu ISO'wskiego remote znajduje się linia diagnostyczna.)

w jakim to jest celu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę do radia mam ale ta karteczka z pierwszej strony wydarta więc nie mam nic. to za co ciągnąc za otwór gdzie płyty wkładamy? bo chyba nie za klawisze :polew: :polew:

Zadajesz pytanie na forum odnośnie radia, sądząc po jego treści jesteś zielony w temacie - ktoś udziela Ci odpowiedzi a Ty szyderczo ją komentujesz .... tak masz ciągnąć za przyciski ... powodzenia z kluczykami od JVC na pewno sobie poradzisz .... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na żartach się nie znacie. radio podłącze bez problemów tylko pytanie jaką przejściówkę mam kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...