Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Ksenon - gdzie?


sigmaat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie do was. Kupiłem audi A4 2005r i chce wstawic ksenony... ale z poziomowaniem i ze spryskiwaczami. znacie moze jakis serwis gdzie mozna wstawic owe ksenony? W serwisie autoryzowanym wiem ze wstawiaja ale kosmos cena Jestem z Gdanska ale moge podjechac do dobrego warszatu gdzies w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z samopoziomaowaniem i spryskami, za dużo zachodu.

Kup sobie ori lampy ksenonowe albo bi-ksenonowe za jakieś 1,5-2,0 tys zł, wstaw w miejsce swoich i masz po sprawie.

Albo wstaw sobie zestaw HID, jak przeczytałem na tym forum całkiem zachwalany, no i znacznie tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item269974376_audi_a4_b7_bi_xenon_bialy_kierunek_nowe_.html

jeśli w B7 jest jak w B6 to wyciągasz stare wkładasz nowe, robisz klik, klik i masz BI-xenon zamiast zwyklaków... ( ja zmieniałem u siebie ze zwykłych na Bi-xenon - kostki pasowały, wyciągnąłem tylko stare a włożyłem nowe lampy i tyle...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wersja xenonow kosztuje ok 2 tysiow. Ale jesli juz bys chcial xenony skretne to trzeba wiecej zaplacic. A co do linku podanego przez alvaro To sa to reflektory z bialymi kierunkami :th: bez pomaranczowej poswiaty.. takze mysle ze tym bardziej warto.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrętne potrzebuję ale jeszcze czujniki tak samo jak z poziomowaniem więc nie ma sensu żeby kupował skrętne dlatego wydaje mi się że te z mojego linka będą najlepszym rozwiązaniem... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zeby tak bylo jak mowiecie ze kupuje za 2000zł i tylko "klik-klik" i mam ksenony to super sprawa :) A jak nie ma spryskiwaczy to nie bedzie razic innych kierowcow jak sie przybrudzi? wtedy chyba strasznie sie rozprasza swiatlo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sigmaat bylo juz pare razy o tym.. Kazdy ma inne zdanie na ten temat.. :) Ja uwazam ze oslepiac tylko bedzie wtedy gdy za wysoko beda ustawione.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sigmaat mi tam nikt nie miga jak jeżdżę że kogoś oślepiam a co do problemu "klik klik" nie ma dużo użytkowników B7 na forum proponuję Ci wysłąć do wszystkich zapytanie (PW bądź mail) czy któryś nie zakładał sobie xenonu czy tam bi i będzie wszystko jasne... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie sprawa ma z badaniami technicznymi no i ewentualnie z policją, jeżeli nie masz sprysków i samopoziomowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie sprawa ma z badaniami technicznymi no i ewentualnie z policją, jeżeli nie masz sprysków i samopoziomowania?

my nie Niemcy, u nas takich problemów nie robią (jeszcze... ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie widzisz jaki ma model auta na zdjęciu ?

Kolego nie cwaniakuj mi tu :evil: masz B6 więc nie wiem po co się udzielasz skoro sigmaat chodzi o B7 (że w B6 pasuje to już wie bo stronę wcześniej mu napisałem, ale Tobie kolego chyba się nie chciało tego czytać co ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sigmaat

a tak z innej beczki chce jeszcze wstawic sobie czujniki parkowania.... tez musze dowiedziec sie czy to duzo zachodu smiley

no najlepiej założyć ori zderzak i parktronik... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...