Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Co to za błąd?


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałem, że to awaria modułu komfortu jednak nie zaobserwowałem żeby coś nie działałało.

00933 - Electric Window Motor: Passenger Side (V148)

62-10 - No or Incorrect Adjustment - Intermittent

Gdzie szukać przyczyny i co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest awaria modułu komfortu tylko błąd zapisany w sterowniku komfortu, który mówi, że następowały sporadyczne zakłócenia w pracy silniczka sterującego podnoszeniem/opuszczaniem szyby w drzwiach pasażera czyli sterownik komfortu chwilowo "nie widzi" silniczka V148 lub stwierdza jego nieprawidłową regulację. Najpierw skasuj powyższy błąd a potem pojeździj i pobaw się trochę przełącznikiem sterującym położeniem szyby i ponownie sprawdź czy błąd znowu został zapisany - jeśli tak to przyczyny usterki będziesz musiał szukać pod tapicerką drzwi pasażera albo na przejściu instalacji pomiędzy przednim słupkiem a drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pewien problemik posiadam a4 z 95r 1.9tdi zaczął wyświetlać nie się pod licznikiem kilometrów błąd chyba nie jestem pewien bo od niedawna mam audiczke jest coś takiego " 1n1 " szykałem i ni jak nie mogę znaleść co to oznacza morze ktoś wie??????????????? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUDY to nie jest żaden błąd :) tylko serwis Ci się zapalił, masz vaga to chwila roboty

jest wszystko opisane na forum poszukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...