Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Złamany lejek


gielda211

Rekomendowane odpowiedzi

kolego niewiem jak w ALT ale ja adr jak zmieniałem to wziołem długie szczypce i wyciągnołem pozostałości a potem wsadziłem nowy lejek gdzieś na forum był wątek odnośnie tego problemu pekających lejków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na forum znalazłem kilką wątków ale szczypce nic tu nie pomogą poniewaz część 21 zachodzi na część 20 wiec co mam złapać szczypcami?? jak złapie koncówke 21 to wyrwe obydwie... chyba ze jestem w błędzie

Czy tam jest jakis zatrzask czy poprostu to sie trzyma od tak??

Prosze o odpowiedz ludzi którzy robili cos takiego przy ALT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem ostatnio w AFN-ie u kolegi i tez pękła tak że metalowa rurka wystawała i nie było za co złapać więc więc włożyłem cienki śrubokręt między rurki i podważyłem wtedy plastikowa rurka pękła wzdłuż i można ją było bez problemu ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem ostatnio w AFN-ie u kolegi i tez pękła tak że metalowa rurka wystawała i nie było za co złapać więc więc włożyłem cienki śrubokręt między rurki i podważyłem wtedy plastikowa rurka pękła wzdłuż i można ją było bez problemu ściągnąć.

I żadne odłamki ci nie wpadły do środka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo właśnie metalowa rurka wystawała ponad plastikową, gdyby było na odwrót to faktycznie trzeba uważać żeby nic nie wpadło ewentualnie czymś zatkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo właśnie metalowa rurka wystawała ponad plastikową, gdyby było na odwrót to faktycznie trzeba uważać żeby nic nie wpadło ewentualnie czymś zatkać

kolego nie wiem o jakiej metalowej rurce mówisz...:) to sie składa z 2 elementów plastikowch...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :> b B5 tylko sama koncówka jest plastikowa dolna część jest metalowa czyli nr 20 na rysunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie ułamałem ten lejek podczas zakupu auta w zeszłym roku oddałem do serwisu i przy okazji wymienili mi odmę oczywiście odkręcali kolektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie popuszczenie kolektora na opaskach i odkręcenie go pozwoli Ci okreslic sytuacje, ja u Siebie dałem rade ściągnąć resztę górnej rurki z dolnej i wstawiłem nowy odcinek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...