Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Problemy Z Temperaturą !!!


Lord of the rings

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Klubowicze !!!

W mojej A4 ostatnio wymieniłem wisko i termostat bo temperatura jaka osiągało moje auto to było 75 c

Wisko wymienilem bo był Luz na łożysku !!! wymieniając te części myślałem że wszystko wróci do normy Teraz po wymianie tych części auto rozgrzewa sie do 90C ale trwa to bardzo długo , jeżeli jade miastem i stoje dużo w korkach to trwa to nawet do 40 min (20km) i wiecej auto jest w ruchu to szybciej nawet do 15 min (8km) wydaje mi sie ze coś i tak nie gra bo dziś wracając do domu udało mi sie zdobyć 90C i gdy podjechałem pod garaż iauto pracowało na biegu jałowym w oczekiwaniu az otworze garaż temperatura spadla do okolo 75-80C tak odczytalem ze wskaznika temperatry (na dworzu temperatura cos kolo 1C) teraz moje pytanie czy mialem tak wielkiego pecha ze kupiłem termostat z wadą i poprostu zle otwiera ? Czy moze wisko ? Po odpaleniu auta ono pracuje caly czas i moze ono tak chłodzi ! jak srawdzic wade tych częsci?

Mam 1.9tdi 90 koni 96 rok !!!

P.s. wiem ze sa podobne watki bo wiele czytalem ale żadnych konkretnych podpowiedzi nie było!

Pozdrawiam i proszę o wsparcie :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem już o tym w wielu wątkach, prawdopodobnie czujnik temperatury cieczy chłodzacej. wymieni i wtedy zobaczysz, kosztuje w granicach 30zl

Najpierw to niech podłączy VAGa i niech sprawdzi jaką on wskazuje temperaturę (007 w ENGINE i 003 w INSTRUMENTS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem już o tym w wielu wątkach, prawdopodobnie czujnik temperatury cieczy chłodzacej. wymieni i wtedy zobaczysz, kosztuje w granicach 30zl

Wstawilem taki za 30 zl do mojego auta i pochodzil raptem 1,5 miesiaca. Potem znowu zaczal źle wskazywac temperature...

Takze tanie nie zawsze oznacza dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voucher przepraszam że się czepiam ale bardzo bym Cię prosił o dokładniejszą wypowiedź która lepiej oświetli problem

Wstawilem taki za 30 zl do mojego auta i pochodzil raptem 1,5 miesiaca. Potem znowu zaczal źle wskazywac temperature...

Takze tanie nie zawsze oznacza dobre.

I co było potem? Tak Ci zostało czy może zmieniłeś na oryginalny i jest ok???

Bo jeśli nie to dalej nic z tego nie wiadomo!

Zgadzam się że tanie to drogie ale czy są podstawy żeby tak twierdzić w tym przypadku?

Bardzo proszę o odpowiedź na zadane pytania

Ps. U mnie identyczne objawy jak u autora postu, termostat wymieniony (na jakieś COŚ za 30 i kilka złotych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...