Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jaki telefon? dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:witam. jako ze niedlugo konczy mi sie umowa z siecia era, pomyslalem o nowym telefonie w nowej sieci... wybor padl na play. obecnie posiadam lg gt540... swietny telefon za male pieniadze. poszukuje telefonu z androidem. z wiekszym wyswietlaczem... glownie do internetu. do wyboru mam:

1.Samsung Wave 723 (1zl)

2.ZTE Blade (1zl)

3.HTC Wildfire (99zl)

4.Samsung Galaxy i5700 (49zl)

5.Samsung Galaxy i5500 (1zl)

lub druga wersja abonamentowa :

1.HTC Wildfire (1zl)

2.Samsung S8500 Wave (99zl)

3.Sony Ericsson Aino (1zl)

4.HTC HERO (99zl)

5.HTC Legend (99zl)

Prosze o pomoc w obu wersjach. Pozdrawiam :naughty:

Opublikowano

Kolego, mam S8500 Wave i jest spoko, jedyny problem, tam nie ma androida :)

to jedyny minus tego telefonu :rolleyes:

Natomiast kolega ma 723 Wave, kupił specjalnie dla internetu i nie narzeka, nie wiem jakie tam siedzi oprogramowanie

Opublikowano

ZTE sobie odpuść bo to jest sagem w innej nazwie

Osobiście brałbym HTC LEGEND ze wzgledu na ekran amoled jest bardziej wyrazisty, reszta takasama jak w innych htc

Samsungi świetne ekrany szczególnie dobry jest S8500 PUCKA mega szybki 1ghz procek 1gb ramu takie RS4w telefonach ale bez androida

Soniak lepiej zapytaj się o satio

Zapytaj się o Motorole milestone oglądałem kiedys gadzet na tvn turbo i stwierdzili że jest rewelacyjny

Opublikowano
  • Autor

Niezle licza sobie za ta Motke :wink4: trzeba doliczyc 3 stowki.... a za nowa milestone 550 :wallbash:

Opublikowano

Dzisiaj odebrałem HTC Legend. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Ekran super czytelny i wyraźny. Android śmiga bez żadnych zarzutów. Narazie chwilę się pobawiłem i nie mogę więcej powiedzieć bo się ładuje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no i chyba padnie na Legend:)

Opublikowano

no i chyba padnie na Legend:)

czytaj fora tematyczne przy tego typu decyzjach:

http://forum.android.com.pl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie bylem na tym forum ale czytalem opinie ns temat fonow....[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________Po dlugim poszukiwaniu, czytaniu itd... wybor padl na MOTOROLLE DEFY.... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie bylem na tym forum ale czytalem opinie ns temat fonow....[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________Po dlugim poszukiwaniu, czytaniu itd... wybor padl na MOTOROLLE DEFY.... :gwizdanie:

Bardzo dobry wybór android.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.