Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] D2S 4300 czy 5000


cocoo24

Rekomendowane odpowiedzi

co sądzicie co lepsze barwy standartowe 4300k czy 5000k sa oryginalne? philipsy, od tego ziomka, czy to wogóle oryginał:

http://allegro.pl/xenon-d2r-d2s-philips-nowe-odbior-poznan-i1418138603.html

lub coś takiego

http://allegro.pl/audi-zarowka-xenon-d2s-oryginalna-philips-xenonowa-i1415873607.html

odrazu z wymianą i ustawieniem świateł[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 10:16_________________________________________________prosze o ocenę :mysli:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 12:28_________________________________________________to jest podobno Philips D2S 85122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300 masz oryginalną barwę, czasami lepiej dać parę złoty więcej a kupić u sprawdzonego sprzedawcy który cieszy się dobrą opinią i sprawdzonym towarem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Philips robi żarniki do Xenonu. Wybierz barwę 4300K, ponieważ we wszystkich oryginalnie montowanych Xenonach, światło właśnie ma barwę 4300K. Najlepiej oświetla drogę i nie ma takiej mocnej barwy niebieskiej jak światło z barwy 6000K... Oczywiście 8000K nawet nie bierz pod uwagę, są one nie legalne w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300 masz oryginalną barwę, czasami lepiej dać parę złoty więcej a kupić u sprawdzonego sprzedawcy który cieszy się dobrą opinią i sprawdzonym towarem :good:

kupiłem Philips 85126+ one mają około 4800 i zakładają je aktualnie w mnowych lepszych furach

4300 czyli Philips 85122 został zastąpiony własnie przez 85126+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jakąś różnicę między 4300 a 4800??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jakąś różnicę między 4300 a 4800??

obiscie nie mam porównania, bo przedtem miałem jakiś shit chiński, dlatego zmieniłem.

koles co mi sprzedawał, był oblatany jak ryj swini w korycie i mówił tak jak napisałem wyżej. 4300 mają delikatną żółtą barwe a 4800 wchodzą w lekki niebieski akcent. Nie powiedział, które lepsze, jedynie to że 4800 zastąpiły 4300 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...