[ALL B5] Czy można rozkodować VAGIEM RADIO CONCERT

hubi211

Jak radio jest tym, z którym auto wyjechało z fabryki to masz prawo w ASO odzyskać pin bezpłatnie.:hi:

Na pewno? Na jakiej podstawie taka usługa w ASO jest bezpłatna? Przecież oni tam kroją za wszystko. Próbował już ktoś tak odzyskać PIN?

W instrukcji obsługi mojego Concerta było to wyraźnie napisane więc pojechałem do ASO z tym tekstem i dostałem kod bezpłatnie, chociaż

w pierwszym momencie był opór . Poskutkował argument że zwrócę się z problemem bezpośrednio do producenta za Odrą.

Nie muszę niczego udowadniać ale proszę bardzo dla niedowiarków:

CONCERT0001.jpg

Też zwracałem się o pomoc do Audi Polska bez odzewu.Dziady i tyle!!!!. Syn ma peugeota i zwrócił się do Peugeot Polska o kod do ori radia i po uwierzytelnieniu własności pojazdu ,bez najmniejszego oporu podesłali mu kod do radia fabrycznie montowanego w tym pojeździe. Tak ,że panowie Audi Polska to jakieś państwo w państwie które ma daleko w poważaniu:facepalm: swoich potencjalnych klientów !:takiego: