Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 Bi-xenony 4300K na 6000K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Po trzech latach użytkowania powoli wypalają mi się bi-xenoniki.

Czy mogę zmienić z seryjnych, które maja temp. 4300 - 4500 K na 6000 K ??

Jaka to będzie barwa - mocno niebieska ??

Proszę o poradę i propozycje żarówek.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ja np mam 8000 K i wyglądają super koszt to jakieś 400 zł jak dobrze pamiętam , Malik ma 6000K i też są fajne . Mi sie bardzo podoba ale jak chcesz porównać to zapraszam na spot :)

Opublikowano

Ono ,sorry za może głupie pytanie ale ta kwota to za sztukę czy za komplet?

Opublikowano

Komplet :)

Opublikowano

Mnie się bardziej podobają Ono.

Jego ksononiki są rewelka

Opublikowano

no to poprawiłeś mi humor ;)

Wracając do tematu...

ja mam teraz bixenon 4300 i będę wymieniał na 6000. Cuber ma zwykły xenon 6000 i świecą niebieściutko i super to wygląda :th: sprawdzaliśmy nawet siłę światła i wydaje mi się że są mocniejsze a napewno nie świecą na krótszą odległość, widziałem to naocznie więc bajki typu że czym więcej K tym słabiej świecą , wkładam między bajki

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Dziekuje za odpowiedzi ale nie uzyskałem dokładnej odpowiedzi.

Jaki typ żarówek należy zakupić,jakie są najlepsze i czy seryjne przetwornice mogą zostać ??

Opublikowano

Dołączam się do pytania czy można założyć 6000K lub 8000K ja sie ma w oryginale 4500K i czi to bezpieczne ??

Opublikowano

ludzie poszukajcie troszkę , był ostatnio poruszany ten temat na forum.

Przetwornice zostają te same , jest to bezpieczne , znam przypadki gdzie zamiast 4300k ludzie włożyli 12000k i jeżdzą. Z reflektorem też się nic nie dzieje, Czym więcej K tym bardziej zarnik świeci na niebiesko

Opublikowano

No ja zapodałem z 4300K na 12000K i jest spoko

Świecą na niebiesko i o to chodziło, zasię wporządku, kumpel ostatnio oglądał i stwierdził że są bardzo fajne i że myślał że 12000K są strasznie niebieskie - wręcz fioletowe, a obejrzał moje i stwierdził że po prostu sa troche niebieskie i że wiele się takich widuje i po obejrzeniu stwierdził że od ręki podskakuje z temperaturą którą zamierza zapodać o 2000K lub nawet 4000K

Opublikowano

Witam,

Dziekuje za odpowiedzi ale nie uzyskałem dokładnej odpowiedzi.

Jaki typ żarówek należy zakupić,jakie są najlepsze i czy seryjne przetwornice mogą zostać ??

Gdyby trzeba było zmienić przetwornice to chyba bym o tym napisał.

Nie ma oryginalnych żarników 8000k więc kupujesz w ciemno , nam narazie nic sie nie dzieje , a jeśli cie to przeraża to kup w Audi 750 zł sztuka.

Opublikowano

Jeśli chodzi o typ to ten sam co miałeś poprzednio....

Najprawdopodobniej D2S (ten jest najczęściej)

Opublikowano
  • Autor

Dzienx za wszystkie info.

Ja na allegro znalazlem taki komplecik żarówek za 190 zł o temp. 6000K.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=265302630

Co wy na to ??

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Tez sie zorientowałem co do rodzaju żarówek i tego ze zły link wkleiłem.

kupuję Philipsa D1s 4300K.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szkoda że wybrałeś żółtą barwe , przynajmniej dobre we mgle :D

Opublikowano

ja mam 8000K i jak dla mnie sa rewelka :P do tego mam postojowki LED biale i juz wogole wypasnie to wyglada :)

Za komplet zaplacilem chyba 250zl z roczna gwarancja :)

TRZENIU nie porownoj twoich BI do cubera xenonow , tobie bedzie to zupelnie inaczej swiecic.

Opublikowano

TRZENIU nie porownoj twoich BI do cubera xenonow , tobie bedzie to zupelnie inaczej swiecic.

inaczej tzn. jak?

Opublikowano

Witam,

Tez sie zorientowałem co do rodzaju żarówek i tego ze zły link wkleiłem.

kupuję Philipsa D1s 4300K.

Pozdrawiam.

to po co był ten wątek?? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.