Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moje A4 Quatro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od 2 tygodni zostałem myślę szczęśliwym posiadaczem wspomnianego Audi

A4 1,9 TDi 130 KM Quatro Avant

skrzynia 6 biegów,

wymienienione zwykłe żarówki na xenony,

oryginalne felgi S-Line na lato

coś więcej dopisze póżniej... jakieś foty też wrzucę

mam też kilka pytań:

1) jakie oznaczenie ma mój silnik nie znam oznaczeń stosowanych na forum.

2) jakie wycieraczki kupić do tego modelu, szukałem czegoś na forum i zgłupiałem bo nie wiem czy mogę kupić areo twin czy twin bosch'a

3) czy macie pomysł gdzie zamontować cb radio, mam zamiar przenieść radio z poprzedniego samochodu, antenę montuję na relingu, kabel przez bagażnik do przodu...

4) mam małe radio concert w wersji wydaje mi się II, czy jest takie radio lub podobne ma możliwość odczytywania płyt z MP3, nie chciałbym zmieniać na nieoryginalne ale jednocześnie ciągłe żąglowanie płytami CD jest trochę kłopotliwe, dużo jeżdzę i generalnie słucham płyt niż radia...

5) co może być przyczyną zacinania się zamka w klapie podczas używania przycisku otwierania w kluczyku, przy otwieraniu ręcznym działa bez zarzutu.

I to by było na tyle jeśli chodzi o pytania, przynajmniej na razie, jak wrzucę trochę fotek i pojeżdzę dłużej na pewno coś mi do głowy wpadnie i sobie jeszcze popiszę a teraz wracam do studiowania forum.

Opublikowano

Jak 130 koni i skrzynia 6 biegów to masz pewnie oznaczenie AVF. A co do reszty pytań, to nie ten dział... Tutaj masz pokazać auto a nie na wejście zadawać pytania... Wszystko było już na forum. A co do fury to bym ją obniżył i pomalował dokładki :)

Opublikowano

Ja widziałem AWX z 6 biegowym manualem, nie wiem czy swapowanym, czy oryginalnie. Więc dla pewności sprawdź wlepkę w bagażniku - wyjmij zestaw naprawczy, albo koło.

Opublikowano

Ja widziałem AWX z 6 biegowym manualem, nie wiem czy swapowanym, czy oryginalnie. Więc dla pewności sprawdź wlepkę w bagażniku - wyjmij zestaw naprawczy, albo koło.

To nie fabryka zrobiła 6 biegowego AWX-a :wink4:

A co do pytań autora tak jak wcześniej kolega napisał wszystko było omawiane :szukaj:

czekamy na fotostory :naughty:

Opublikowano

Dawaj foty nie ściemniaj :quattro::baseball: :baseball: :baseball:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.