Treść opublikowana przez siwsol
-
Polecane opony letnie
poszukuje dobra opona 195/65/15 wacham sie miedzy pirelli cinturaro a conticontact2 ? co wybrac moze cos innego ?
-
[ALL B6] Moje A4 Quatro
czekamy na foty
-
[B6 AWX] Uciekający płyn do spryskiwaczy
czyli mówisz że bez ściągnięcia zderzaka się nie obędzie, bawiłeś się może już w takie coś ? masz jakąś recepte jak to zrobić czy dużo czasu to zajmuje i wogóle przeprowadze taką operację sam ?
-
[B6 AWX] Uciekający płyn do spryskiwaczy
podlączam sie pod temat w moim wozie cieknie jednakze od spyrskiwacza prawego ksenona jak byl mroz widac bylo zamarzniete niebieski plyn i po uzyciu pare razy sryskiwacza na fisie wyskakuje komunikat o koncowce plynu, prosze o pomoc ktos kto mial taki problem
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
byłby ktoś na tyle miły i wysłał mi na priv info o moim WAUZZZ8E54A082371 niestety w etce nie działa z góry dzieki
-
[ALL B6] Czujnik alarmu wnętrza
witam mam pytanie na boczkach mam 2 przyciski jeden czujnik wnetrza i pochylu i pytanie wychodzac z auta chcialbym aktywowac obydwa przy czujniku przechylu dioda swieci jak nacisne z kolei czujnik wnetrza nie swieci mial moze ktos taki problem
-
[ALL B6] Fotel kierowcy, problem z reg.lędzwi
ok dobra sprawdze to pytanie jeszcze sposob odnosnie rozebrania fotela jakbys mial moze albo ktos inny zyczliwy
-
[ALL B6] Fotel kierowcy, problem z reg.lędzwi
Witam Mam pytanie od pewego czasu a dokladnie w zimie reg elektryczna ledzwi dzialala na obydwu fotelach poprawnie aczkolwiek, od moze 4 tyg wsiadajac na fotel kierocy czulem na plecach jak cos przeskakuje w fotelu, tak jakby caly ten mechanizm w srodku fotela sie zacial i nie dzialal.Po pewnym momencie gdy ta elektryka dzialala teraz przestala ruszac ten mechanizm a caly ten mech w srodku nie rusza sie daziala tylko silniczek gdzie moze byc problem mial ktos takie cos ?
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
na chwile obecna kupuje caly czas na orlenie i na bliskiej na flote na firme i przelewam do audicy, ale jestem zadowolony z niego jak najbardziej
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jak dla mnie moze byc
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
haha dobrze ze tylko klips co niektorym peka bo mi cale te mocowanie i konieczne bylaby zmiana na calosc,ale zmienie sobie na wiosne jak dojdzie za niedlugo na aero nie ma co sie bawic
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
czyli nie wiadomo gdzie przyczyna lezy ze nie ma info w etce jak sie wpisuje vin ?
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
faktycznie macie racje chyba zmienie calosc na aero nie widzi mi sie zmienianie co chwile calych wycieraczek bo bedzie mi cos pekac dzieki wielkie za wszystkie informacje
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
powiem szczerze ze rowniez wpisujac vin wyskakiwalo mi bez info ciekawy jestem gdzie lezy przyczyna
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
a wiec tak bylem w margo sosnowiec i zakupilem ten klips aczkolwiek to nie wszystko problemem jest nie tylko okazalo sie klips ale rowniez mocowanie tego klipsa i takie tam sa zatrzaski i tu jest pies pogrzebany ) pozostaje kupno chyba tylko ramion i wycieraczek o normalnym mocowaniu
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
okio mam pytanie masz moze kod do tego zeby im machnac bo bylem dzis w besmarexie w zabrzu to tam laicy jacys pracuje nie wiem skad ich wzieli ceny z kosmosu totalne nieporozumienie podjade jutro do nomy i sie zapytam
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
byc moze tak ze to valeo vm211 ale problemem jest klips mocujacy wycieraczke z ramionem po prostu na jednej stronie totalnie pekl i mam przymocowane szkotem a na 2 zbiera sie poradzcie co robic gdzie dostane klips za ile i gdzie
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
to spoko tez tak sprobuje zamowic te wycieraczki jeszcze prosba jezeli ktos by odwiedzal ten post i byl ze slaska niech poleci jakis sensowny sklep z czesciami
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
ok tez tak sprobuje a z doswiadczenia co lepiej zakupic te wycieraczki z tym klipsem czy zainwestowac w montaz nowych ramion plus valeo jak radzisz
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
dobrze o wymiane nie pytam bo juz czytalem troche tutaj na temat wymiany na aero ale pytanie jezeli chcialbym kupic takie wycieraczki gdzie je znajde z tym klipsem zostaje tylko aso czy nie koniecznie ?
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
Witam Mam prosbe i pytanie szukalem na forum dokladnych informacji na temat wycieraczek do a4 b4 2003 r.Przez ten ostatni mroz zauwazylem iz moje wycieraczki pekaja tj. w miejscu laczenia wycieraczki z piorem jest taki klips i on wlasnie pekl bylem w norauto i maja wycieraczki valeo 211 ale mocowanie nie pasuje. Mam prosbe czy ktos wie gdzie takie cos kupic tanim kosztem badz tez jakies alternatywne wyjscie z tej sytuacji bardzo bym prosil gdyz na chwila obecna mam prowizorke zrobiona ale nie wyobrazam sobie tak dalej z gory dzieki
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
tak dokladnie swieze i po prostu tak jak napisales 4 cm sie nie zatrzymuja od miejsca PRAWIDLOWEGO czyli myslisz ze to bedzie na ośce silniczka problem ?
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
nie szyba ok mysle ze ktos po prostu zle w jakims stopniu ustawil te wycieraczki badz samoczynnie sie zrobily tylko nie wiem gdzie tkwi szkopul
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
witam mam problem po wlaczeniu wycieraczek przednich za pierwszym machnieciem ida do na dol do swojej naturalnej pozycji do konca do gory i zostaja na dole tak mniej wiecej ze 4 cm od pozycji naturalnej .Dzieje sie tak zawsze nie wiem co moze byc problemem i prosilbym jezeli ktos ma taki problem niech da znac gdzie tkwi szkopuł posiadam
-
[B6 ALL] Regulacja podświetlenia zegarów
oki bede probowal dzieki wielkie