Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moje A4 Quatro


Rudolfus_Trauer

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 tygodni zostałem myślę szczęśliwym posiadaczem wspomnianego Audi

A4 1,9 TDi 130 KM Quatro Avant

skrzynia 6 biegów,

wymienienione zwykłe żarówki na xenony,

oryginalne felgi S-Line na lato

coś więcej dopisze póżniej... jakieś foty też wrzucę

mam też kilka pytań:

1) jakie oznaczenie ma mój silnik nie znam oznaczeń stosowanych na forum.

2) jakie wycieraczki kupić do tego modelu, szukałem czegoś na forum i zgłupiałem bo nie wiem czy mogę kupić areo twin czy twin bosch'a

3) czy macie pomysł gdzie zamontować cb radio, mam zamiar przenieść radio z poprzedniego samochodu, antenę montuję na relingu, kabel przez bagażnik do przodu...

4) mam małe radio concert w wersji wydaje mi się II, czy jest takie radio lub podobne ma możliwość odczytywania płyt z MP3, nie chciałbym zmieniać na nieoryginalne ale jednocześnie ciągłe żąglowanie płytami CD jest trochę kłopotliwe, dużo jeżdzę i generalnie słucham płyt niż radia...

5) co może być przyczyną zacinania się zamka w klapie podczas używania przycisku otwierania w kluczyku, przy otwieraniu ręcznym działa bez zarzutu.

I to by było na tyle jeśli chodzi o pytania, przynajmniej na razie, jak wrzucę trochę fotek i pojeżdzę dłużej na pewno coś mi do głowy wpadnie i sobie jeszcze popiszę a teraz wracam do studiowania forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 130 koni i skrzynia 6 biegów to masz pewnie oznaczenie AVF. A co do reszty pytań, to nie ten dział... Tutaj masz pokazać auto a nie na wejście zadawać pytania... Wszystko było już na forum. A co do fury to bym ją obniżył i pomalował dokładki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem AWX z 6 biegowym manualem, nie wiem czy swapowanym, czy oryginalnie. Więc dla pewności sprawdź wlepkę w bagażniku - wyjmij zestaw naprawczy, albo koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem AWX z 6 biegowym manualem, nie wiem czy swapowanym, czy oryginalnie. Więc dla pewności sprawdź wlepkę w bagażniku - wyjmij zestaw naprawczy, albo koło.

To nie fabryka zrobiła 6 biegowego AWX-a :wink4:

A co do pytań autora tak jak wcześniej kolega napisał wszystko było omawiane :szukaj:

czekamy na fotostory :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...