Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

grzanek85 tak sie sklada ze moj stary tez smiga TIRem jezdzil do moskwy w zime. boss kazal mu dolewac nafty do ropy i pompa wysrala sie po 200tys przebiegu [volvo fh12(460) 05r.] Sek na przeczyszczenie wtryskow to sie leje raz na kilkanascie tankowan uszlachetniacz a nie mixol! bo chyba turbodiesle nie sa 2suwami-moze sie myle poprawcie mnie :polew:

i koniec pie******** o specyfikach do tirow lepiej powiedzcie cos o audi :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na statoilach sie chwalą ze maja zimowy... jakis czas jezdzilem na ultimate z BP postanowilem sprobowac ze statoila i przy temperaturze ok 5 st lepiej zaczal zapalac. nie twierdze ze statoil lepszy jednak moze stacja solidniejsza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StoRk jezeli mi nie wierzysz to zapytaj sie jakiegos mechanika, bo ja akurat pracuje w ASO (nie Audi) ale tez niemieckie, i mechanicy raczej by wblad ludzi nie wprowadzali. Nie napisalem ze caly czas lac mixol tylko raz na jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ci mechanicy w aso to sie nadaja...zawsze cos zpiernicza! moj znajomy kupil lagune nowa to sie zaplakal (doslownie) bo mu tak mechanicy robili ze praktycznie wiecej auto stalo na warsztacie niz jezdzilo. to juz tak poza tematem :afro: ja raczej do mixolu nie jestem dobrze nastawiony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...