Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Sprawdzenie ładowania VAGIEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Czy mozna sprawdzic jakie jest ładowanie za pomoca vaga , chodzi mi o diagnozę alternatora? Dzieki

[mod]Czy musisz sie na nas wydzierac?!?![/mod]

Opublikowano

wchodzisz w ENGINE (silnik) potem w Measuring Blocks (Bloki Pomiarowe) i tam w którejś grupie (chyba 12, w polu 3) jest podawane napięcie ładowania

Nie pisz DUŻYMI literami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki , sprawdze i sie odezwe pożniej :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:48_________________________________________________sprawdziłem dzisiaj dopiero i wydaje mi się, że jest ok wszystko .... ładownie pokazuje między 13,83 - 14,03 tak skacze ...

Opublikowano

i tak ma być na włączonym silniku :wink4:

Opublikowano

trochę mało Ci pokazuje... coś się kończy raczej

Opublikowano

Ja na starym regulatorze napięcia miałem bez obciążenia 14,0-13,9V, pod obciążeniem standardowym 13,7V a przy pełnym spadało do 13,0V, bez klimy 13,3V, kupiłem nowy regulator(na aukcji pisało CARGO 138310, a otrzymałem TRANSPO IB511 za 30zł) i było identycznie jak na starym, wiec kupiłem drugi(HANS PRIES/HART (topran) HP100 134 za 25zł), na jałowym ma 14,44V, pod obciążeniem 14,24V wiec idealnie, przy pełnym obciążeniu nie pamiętam ale może 13,7V, teraz w nocy żarówki świecą na biało a nie na żółto :) Oryginał BOSCH 1 197 311 511 EL 14V koszt ze 200zł w aso wiec sobie dałem spokój, w zwykłym sklepie powiedział mi jeszcze więcej. Regulator topran nie ma styku do pomiaru obciążenia widzianego na vag, ja sobie dorobiłem ten styk.

Sprawdź szczotki i bieżnię, jak masz nalatane przeszło 300tys na pewno są już znaczne rowy, przeczyść masę i końcówki kabli które są przykręcone do alternatora może coś pomoże.

Różnica napięcia między alternatorem a aku nie powinna być większa niż 0,5V.

Gdy silnik przekracza 1200 obr/min, powinno być min 14V. na biegu jałowym może czasami spadać.

Jeśli napięcie ładowania masz poniżej 13,9V to akumulator pracuje w stanie niedoładowania.

Jako ciekawostkę dodam że mój 8 letni aku ori ładuje małym prostownikiem do 15,94V niby sporo no ale dopiero wtedy jest 100% naładowany, prąd spada wtedy do 1,3A i ani grama mniej.

  • 5 lat później...
Opublikowano

W moim modelu na którym kanale sprawdzę ładowanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.