Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Jak i czym wyregulować wskaźnik gazu zapala się czerwona jak już nie ma gazu


mjw83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam instalacje sekfenkcyjną i butlę w kole, ostatnio zauwarzyłem ze gdy wejdzie na rezerwe zaraz konczy sie gaz a wczesniej na czerwonej robiłem jakies 40-50km. Przełacznik centralka to STAG, 4 zielone i jedna czerwona. Czy mogę jakos sam ustawic rezerwe by było jak dawniej? czy musze jechac do magików i podłanczac pod kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzic co sie dzieje bo moze masz zawalne filtry i dlatego za szybko spada cisnienie gazu, moze parownik nie trzymac ciśnienia jak wczesniej. Jezeli bedzie wszsytko OK to pozostaje wejsc w ustawienia i zminic wartosc napiecia z czujnika zeby wczesniej zapalała sie rezerwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po oststniej wymianie filtrów mam juz 7 tys.km niebawem kolejna wymiana. Czyli sam bez sprzetu nic nie zdziałam, musze odwiedzic warsztat, tak czy siak mnie to czeka, po ostatnich mrozach podczas przełanczania z BP na LPG czyje szarpniecie lub dławienie sie przez chwilkę a pozniej jest ok niech sprawdzą wszystko Dziekuje za podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłaczyć kompa i wyregulować jedyna opcja.

Niekoniecznie, przy butli też jest dynks do regulacji, na komputerze ustawiasz to w wąskim zakresie na podstawie czujnika mechanicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnich mrozach podczas przełanczania z BP na LPG czyje szarpniecie lub dławienie sie przez chwilkę a pozniej jest ok niech sprawdzą wszystko

Zabrudzone wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...