Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiego palmtopa do navi wybrać???


kaj82

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrywasz tomtoma lub automape i bedzie git

No tak, tylko zakup najnowszych map TT , AM przewyższy cenowo ten sprzęcik :kox:

Mapy ktore sa wymienione w opisie sa troszke "wiekowe". Od dawna mozna nabyc juz ich kolejne-nowsze wersje.Dodatkowo aby je wgrac bedziesz musial zakupic karte o wiekszej pojemnosci. Nie posiada Bluetooth'a, WiFi ale za to posiada wiekowa wersje Windowsa :). Doliczajac to wszystko do ceny "Kup Teraz" uzyskujesz kwote za ktora spokojnie mozesz kupic urzadzenie nowe z gwarancja i pelnym wyposazeniem. Cena zupelnie nie adekwatna do oferty.

Masz na myśli jakąś konkretną propozycje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi Ci o konkretne linki do all... to niestety nie podaje takich na zadnym forum - taka zyciowa zasada :) Proponuje zapoznac sie z oferta palmtopow roznych producentow i zadac sobie pytanie czy rozsadniejszym krokiem bedzie kupno uzywanego starego urzadzenia z nieaktualnymi mapami i oprogramowaniem , bez bluetootha, wi-fi za 700zl czy nowego z najnowszym windowsem , aktualnymi mapami z gwarancja i dobrze wyposazonego za ok 1000zl przy ktorym nic juz nie bedziesz musial robic. Wybor pozostawiam Tobie.

A kto mowi o kupowaniu :polew: :polew:

Rowniez jestem otwarty na propozycje. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Mio P560 jest bardzo dobry mój brat go ma i nie narzeka na niego , ja mam Mio P360 tez dobry jest :) polecam ci kupno Mio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...