Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Doradzcie...2154517 czy 2254517


Tyczkarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pare pytan ale ze zbliza sie wiosna to nowe oponki na czasie trzeba kupic..Mam letnie 205\55R16standarty chcialbym kupic felgi 17

http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a4-a5-a6-a8-q5-grafit-i1407500784.html

na oponach

http://www.ceneo.pl/;004+sDunlop~~Mmaxx~~Mtt

i moje pytanie jest:

1: czy duza jest utrata przyspieszenia 215\225 i zuzycia paliwa

2:jak zachowuje sie opona na dziurach i ktora lepiej wzwiazku z tym wziasc

3: czy wysokoci opony sie nie zmienia a jak tak to jaki rozmiar wziasc i czy to znaczenie na przyspieszeniu

4;krawężniki jezdze w miesicie czy kanty beda dostatecznie chronione i wysokosc 45 nie uszkodzi mi (pokrzywi) felg??

dziekuje z gory za odp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225 45 17 ... .. jesli chodzi o osiagi . zalezy jak masz silniki zadbany ja u siebie nie odczulem .. spalanie .. z 0,5 wiecej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie radził brać tych felg. To podróby. Lepiej weź jakieś oryginalne używane. Też myślałem brać nowe felgi od tego sprzedawcy ale okazało się że to jakieś chińskie podróby. Zresztą chłopaki z forum mi odradzili kupować podróbki dlatego teraz oglądam się za oryginalnymi używkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z kolei .. Goodyear Exelence .. 225 45 17 .. super cicha spokojna oponka dobrze trzymajaca .. deszcze mokro czy sucho .. bez obaw ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 160 koni....czyli 225 nie poczuje ruznicy..tylko spalanie 0.6 mam ciezka noge i pomiescie to pewnie 1litr:(

Danlopy dlatego wybralem bo w testach ADAC wyszly na 2 miejscu chyba ze pirelli....

moze zostac na swoich 16 tylko 215\55\16 oponke kupic bo uzywanych felg nie widzialem takich... [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 22:29_________________________________________________ps. podobno jest ruznica dunlop sport maxx a maxx TT, masz Avanta zabkuje pierwsza czy druga os??[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 22:31_________________________________________________i jaka firme doradzacie zeby sie rozgladac za felgami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...