Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Brak mocy - prośba o analizę LOGów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam problem z moim audi A4 B6 1.9TDI rok 2002, a mianowicie od jakiegos czasu zauważylem spadek mocy. Nie wiem jaka jest przyczyna. Byłoby fajnie jeśli ktoś może rzucić okiem na LOGi i coś podpowiedziec:

Próba statyczna:

basic settings

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32785.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32783.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32784.html

measuring blocks

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32791.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32788.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32794.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32787.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32790.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32792.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32789.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32793.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32786.html

Próba dynamiczna:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32797.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32798.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32796.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32801.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32800.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32799.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej_kulas_32795.html

Może to być coś nie tak z turbo ale nie jestem pewien. Proszę o jakieś rady. Z góry dziękuję!

Proszę odczytać jaki masz model silnika i poprawnie nazywaj temat (prefix) - kolejne źle nazwane polecą do kosza

Opublikowano

witam na początek strawdź vagiem pedał gazu bo z tego co widać nie był wciśnięty na maxa

Opublikowano

logi dynamiczne można o kant d*py potłuc, pedał gazu nie był do dechy, trzeci bieg i ciągniesz od 1500obr do 4200obr

termostat do wymiany, kup w aso, to ci da +5koni a może i więcej

obroty falują...filtr paliwa jak stary wymień, żeby nie było ze reklamuje jakaś firmę na k, no ale mój na nich pali najmniej i najlepiej się zbiera, robię bardzo dużo km i sprawdziłem wszystkie firmy, jedynie z aso nie sprawdzałem

Opublikowano

Termostat w rs serwis 130 zł u nas resztę kolega napisał

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za podpowiedzi. Faktycznie dynamiczny test nie był idealnie zrobiony :confused4: bo pedał gazu nie został wciśnięty na maxa i odpuszczony na 4000obr. Następnym razem zrobię to lepiej. Filtr paliwa był niedawno wymieniany wiec powinien być OK. Natomiast termostat wymienię na pewno.

Czy z tych logów da się cos powiedzieć o stanie turbiny? No i czy sądzicie że powodem spadku mocy może być u mnie jakiś problem z inter-coolerem?

Opublikowano

przy próbie dynamicznej będzie przeładowanie w 100% to już widać po logach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.