Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ACK B5] Plastikowe rurki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam audi 2.8v6 30v ack mam problem z plastikowymi rurkami wchodzącymi w pokrywy zaworów są całkowicie popękane kompletny szrot i mam takie pytani czy wymieniał ktoś to jak sobie z tym poradziliście i gdzie można to kupić może ma ktoś numer tej części

Opublikowano

cześć:) rok temu jak moj czarnuch stał na warsztacie czego załuje absolutnie to własnie zmieniali mi odpowietrzenie,cały komplet odmy z serwisu.Cena była fajna bo 400 zł za pare rurek plastikowych:)Takze koszt jest za to dziadostwo.Ale auto ma lata juz swoje wiec trzeba zmienic.A jak stare to w recach sie rozpada wiec raczej to mus.

Opublikowano
  • Autor

Czyli można to dostać tylko w serwisie o co pytać jak to się nazywa odma odpowietrzenie czy jeszcze jakoś inaczej

Opublikowano

Głownie to odma sie nazywa ale mozna to takze nazwać odpowietrzeniem pokrywy zaworów.Nie wiem czy tylko serwis ale trzeba byłoby oszukac.Ale uwazam ze jezeli to by sie wzieło uzywke to i tak by długo nie wytrzymało bo ona bardzo szybko twardnieje i sie kruszy od temperatury i oleju.Ale z pewnościa serwis jak najbardziej tylko cena masakryczna.Ja oprócz tego zmieniałem rure dolotu która wchodzi w przepustnice.I za ten kawałek rury dałem 300 zł w serwisie.To mnie skasowali 700 zł za pare plastików:)

Opublikowano
  • Autor

ceny serwisu to masakra jutro po dzwonie i się dowiem co i jak dzięki kolego za podpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

hej dawbor mój kolega tez mial ten problem te wężyki odciął zastąpił je wężem gumowym który naciągnął na końcówki

Opublikowano

Też słyszałem o zastąpieniu tych plastikowych rurek gumowymi. i to nawet zdawało egzamin-jak mi popękają to się skuszę na gumowe:) Te rurki z głowic, chyba z tyłu silnika łączą się jeszcze z odpowietrzaniem bloku silnika (ten sam plastikowy szajs)- dostęp do tego to masakra i mordęga!

odma.jpg

Opublikowano

Ja zastosowałem wąż gumowy od Żuka (nowy oczywiście) miał idealną średnicę i był na tyle elastyczny że udało mi się do naciągnąć na resztki tych plastikowych złączek, na razie krótko bo 1/2 miesiąca testowane ale tu się niema co zepsuć :) Na żółto zaznaczyłem jaki długi odcinek wymieniłem a na niebiesko którędy puściłem wąż, a nie mam niestety aktualnej foty.

dscf1908p.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.