Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Przyszła pora na wirusa (MR Motors)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że była dziś chwila więc zawitałem i ja do Witka, żeby tchnąć nowe życie w mojego avanta.

Żeby tradycji stało się zadość powiem, że wyszło parę kucy i niutków więcej ale Witek zbił dla spokoju.

Cieszy fakt, że identyczne seryjne wartości auto wypluło na hamowni około 100 tysięcy kilometrów temu.

Wszystkie graty seryjne i jeszcze fabryczne.

Dziękuję Witkowi za poświęcony czas oraz profesjonalną robotę i boberkowi za spontan :good:

dsc022691280x960.th.jpg

Opublikowano

no miazga :) stary wykres Ci przywioze jutro :)

mówiłem ze tak wyjdzie prawie wcale sie nie pomyliłem

tak jak Witek powiedział auta skończyły sie na AVF :)

przykład moje nieszczęsne A6 :)

Specu grati na maxa :)

Nie ma to jak kupic sprawdzone auto :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak pamietam seria przy 180 kkm

była 146,5 km i 336 Nm a teraz jest 250 kkm szokkkkkkkkkk

Opublikowano

Gratulacje zdrowej serii i nowych koników. :good:

Opublikowano

Soft jak kazdy:) zdrowa jednostka mniejwiecej :good: tyle pokaze

Opublikowano

Soft jak kazdy:) zdrowa jednostka mniejwiecej :good: tyle pokaze

tylko my nie wiemy ile to ma naprawde przejechane :)

ja zrobiłem 120 kkm i nic nie ruszałem turbo jeszcze oryginał :)

to jest szok :)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma to jak kupic sprawdzone auto :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak pamietam seria przy 180 kkm

była 146,5 km i 336 Nm a teraz jest 250 kkm szokkkkkkkkkk

to fakt :) to tylko świadczy o tym, że jednak o nią dbałeś :polew:

Opublikowano

Widzisz u mnie przebieg sprawdzony w ASO w czewie wszytko sie zgadza z ksiazka a Pompki kaput były i nie podlewało jak trzeba

Opublikowano

to ten sam klekot co ledwo na parking w promenadzie wjeżdżał :shocked:

no to naprawdę gratulacje :notworthy:

Opublikowano

Nie ma to jak kupic sprawdzone auto :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jak pamietam seria przy 180 kkm

była 146,5 km i 336 Nm a teraz jest 250 kkm szokkkkkkkkkk

to fakt :) to tylko świadczy o tym, że jednak o nią dbałeś :polew:

szkoda ze o moje A6 ktos tak nie dbał ale sie wyprowadzi ja sie nie poddam :)

Opublikowano

Widzisz u mnie przebieg sprawdzony w ASO w czewie wszytko sie zgadza z ksiazka a Pompki kaput były i nie podlewało jak trzeba

ktos lał gów...nianą wachę

popraw opis bo masz wpisane bzdury

Opublikowano

bardzo ładna seria :cool1: przyrost mocy też ładny :good:

Opublikowano

ładny wykres :good: :good: :good: :good: :good: :good:

kiedy zmiany ????? FMIC, turbo ??????????

Opublikowano
  • Autor

ładny wykres :good: :good: :good: :good: :good: :good:

kiedy zmiany ????? FMIC, turbo ??????????

Graty seryjne swój przebieg już mają, więc o ile budżet i żona pozwoli to pomyślimy nad sprawdzonym już setupem :wink4:

Opublikowano

Zaraz pewnie PIXI wpadnie i rozpisze ci przepis na 200+ ;)

Opublikowano

Boberek nie zrobił programu ,Specu zawstydził Boberka zrobił dwa razy szybciej :kox: :kox: :kox:

Ładny wykres w photoshop- ie :polew:

A tak na poważnie Gratki Specu ..... jak tam kręgosłup :mysli: Żonie powiedz tak jak ja , że tylko wstawisz FMIC-a bo seryjny nie domaga :naughty: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Zaraz pewnie PIXI wpadnie i rozpisze ci przepis na 200+ ;)

Nie trzeba ... już i tak wszyscy wiedzą na spotach lekcja była :polew:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze o moje A6 ktos tak nie dbał ale sie wyprowadzi ja sie nie poddam :)

Jak Cię znam to do końca tygodnia będzie temat ogarnięty :naughty:

Opublikowano
Widzisz u mnie przebieg sprawdzony w ASO w czewie wszytko sie zgadza z ksiazka a Pompki kaput były i nie podlewało jak trzeba

ktos lał gów...nianą wachę

popraw opis bo masz wpisane bzdury

z czym bledny opis? 1.6 Sport?:D

Auto nie było z PL tylko Nl... tam tez oszukuja z paliwem... ciort wie

Opublikowano
  • Autor

A tak na poważnie Gratki Specu ..... jak tam kręgosłup :mysli: Żonie powiedz tak jak ja , że tylko wstawisz FMIC-a bo seryjny nie domaga :naughty

Kręgosłup daje radę, różnica jest spora, ale chyba to jednak jeszcze nie koniec :gwizdanie:

Opublikowano

A tak na poważnie Gratki Specu ..... jak tam kręgosłup :mysli: Żonie powiedz tak jak ja , że tylko wstawisz FMIC-a bo seryjny nie domaga :naughty

Kręgosłup daje radę, różnica jest spora, ale chyba to jednak jeszcze nie koniec :gwizdanie:

Apetyt rośnie w miarę jedzenia ..... :kox: powodzonka :good:

Opublikowano

200 KM z 1.9 to dla mnie max setup... szkoda silnika

mam nadzieje ze na pompkach od cowboya BRD i FMIC tez gdzies tak wypluje :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.