Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Przyszła pora na wirusa (MR Motors)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No specu, zrobiles to co powinienes z tym autem... :naughty:

Opublikowano

tak jak Witek powiedział auta skończyły sie na AVF :)

coś chyba w tym jest :)

gratuluje zastrzyku :good: przez pierwsze 2 tygodnie hamuj 1.5 sek/ 30 m wcześniej :> :kox:

Opublikowano

Boberek nie zrobił programu ,Specu zawstydził Boberka zrobił dwa razy szybciej :kox: :kox: :kox:

Ładny wykres w photoshop- ie :polew:

A tak na poważnie Gratki Specu ..... jak tam kręgosłup :mysli: Żonie powiedz tak jak ja , że tylko wstawisz FMIC-a bo seryjny nie domaga :naughty: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Zaraz pewnie PIXI wpadnie i rozpisze ci przepis na 200+ ;)

Nie trzeba ... już i tak wszyscy wiedzą na spotach lekcja była :polew:

PIXI zrobiłem program ale nie ma sie czym chwalić :(

specu zrobił program przez przypadek wczoraj jak ja byłem u Witka :)

ja musze ogarnąc pare rzeczy bo nie jest to tak jak powinno :)

Opublikowano

boberek a co niet working?

Opublikowano

pompa paliwa wysokiego ciśnienia brak paliwa

oraz muszę sprawdzić mieszek ten co steruje łopatkami w turbo

reszta OK

ale mocy malo :(

Opublikowano

jak nie masz paliwa to wiadomo że nie będzie jechał :tongue4:

Opublikowano

no teraz przynajmnije jedzie jakos to tym modzie :)

ogarne wszystko i pojade na korekte

Opublikowano

Boberek nie zrobił programu ,Specu zawstydził Boberka zrobił dwa razy szybciej :kox: :kox: :kox:

Ładny wykres w photoshop- ie :polew:

A tak na poważnie Gratki Specu ..... jak tam kręgosłup :mysli: Żonie powiedz tak jak ja , że tylko wstawisz FMIC-a bo seryjny nie domaga :naughty: [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Zaraz pewnie PIXI wpadnie i rozpisze ci przepis na 200+ ;)

Nie trzeba ... już i tak wszyscy wiedzą na spotach lekcja była :polew:

PIXI zrobiłem program ale nie ma sie czym chwalić :(

specu zrobił program przez przypadek wczoraj jak ja byłem u Witka :)

ja musze ogarnąc pare rzeczy bo nie jest to tak jak powinno :)

Piotrek przecież to był żart ;( (narozrabiałem ) :mysli:

Sory Specu za O.T. :hi:

Opublikowano
  • Autor

spoko, spoko.. temat powoli się klaruje.

boberek nie wytrzymał i w furze siedzi już nowa pompa boscha :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.