Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] turbina potrzebna szybka diagnoza (filmik)


czester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was

Odkrecilem wczoraj turbo, zeby je przeczyscic, ale nie potrafie jej rozebrac, bo jest strasznie zapieczona. Chcialem wyczyscic kierownice, ale nie wiem czy jest taka potrzeba, bo wg mnie bardzo lekko chodza, nie wiem tylko czy jest to prawidlowe. Zalaczam filmik i prosze o wypowiedz czy jest koniecznosc czyszczenia tego:

http://www.wrzuta.pl/film/iyZd4baFd7/2200001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lekko chodzi ale w malym zakresie uwazam ze masz totalnie zapieczona powinien byc duzo wiekszy skok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn to nie dobrze... jest taki metaliczny odglos jak tym ruszam, ale niestety nie wiem jak powinna dzialac sprawna turbina :D dzieki i czekam na dalsze wypowiedzi :>[br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 13:24 _________________________________________________Bylem u mechanika wzial srubokret, i pokazal mi jak to powinno chodzic tzn. powinien byc o wiele wiekszy skok. Rozruszalem to recznie i w sumie fajnie juz to chodzi. Moje pytanie czy takie rozruszanie wystarczy, czy po paru km znowu sie zatrze, i znowu bede musial to wyciagac. Powiedzial mi rowniez, ze jak rozkrece turbine to straci sie geometria wirnika, i turbina bedzie do wyrzucenia, albo oddac ja do regeneracji gdzie mi ja wywaza itd. Prawda to ? bo czytalem duzo i rozkrecaniu turbo i nikt nie pisal o takiej mozliwosci, i koniecznosci korygowania czego kolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Odkrecilem wczoraj turbo, zeby je przeczyscic, ale nie potrafie jej rozebrac, bo jest strasznie zapieczona. Chcialem wyczyscic kierownice, ale nie wiem czy jest taka potrzeba, bo wg mnie bardzo lekko chodza, nie wiem tylko czy jest to prawidlowe. Zalaczam filmik i prosze o wypowiedz czy jest koniecznosc czyszczenia tego:

http://www.wrzuta.pl/film/iyZd4baFd7/2200001

Wrzuć logi dynamiczne z 011 i wtedy powiemy Ci czy jest sens dotykać turbinę ... dlaczego zaczynacie od strony d... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozruszalem ja recznie bez rozkrecania i jak narazie dziala super. Logow nie dalo sie zrobic bo wchodzil w tryb awaryjny przy 3tys. Usmiechne sie ladnie do Murzyna w czw to moze mi zrobi jeszcze raz logi, tylko ze teraz juz w pelnym zakresie oborotw to wrzuce je na forum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...