Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie działa centralny zamek.


Bartass_1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem archwium ale nie znalazlem odp na pytanie. Objaw jest tego typu, wczoraj po myciu auta nie moglem otworzyć go / zamknąć z pilota, po nacisnieciu pilota zaczyna "buczeć" w prawym tylnym nadkolu (białe małe urządzonko pod tapicerką bagażnika wydaje takie dzikie dzwieki, nie wiem czy to pompka? nie moge zamknać bagażnika) drzwi zamykam z kluczyka, otwieranie oraz domykanie szyb i szyberdachu działa bez zarzutów. Nigdy nic sie takiego nie stało, wszystko jest fabryczne. Nie wiem w jakim kierunku zmierzać, że działało to poprawnie z góry dzieki za pomoc. [br]Dopisany: 17 Listopad 2007, 13:00 _________________________________________________To nie jest prtzypadkiem rygiel wlewu paliwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ale jak przekręcisz kluczykiem np. od strony kierowcy to zamyka Ci wszystkie drzwi ? ja miałem coś takiego na początku jak pompka zaczęła powoli padać to słychać ją było dłużej tzn ok.10 sek pracowała i potem padła posypały się w silniczku takie grafitowe łopatki i nie pompowała domykanie szyb działało, podświetlenie wnętrza również sam silniczek wykończył się kupiłem na allegro drugą pompę bo tanio mi się udało za 140 zeta.Osłuchaj jak długo pracuje Twoja i to może być co u mnie czego Ci nie życzę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo pompka pada (to to małe buczące urządzenie :D)

Albo trzeba sprawdzić szczelność przewodów powietrza od pompki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamyka tylko jedne drzwi, jesli przekrece kluczykiem, to buczenie to ten rygiel wlewu paliwa, nie wiem czy sie przyblokował czy jaka cholera ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padła pompka centralnego zamka, ja miałem taki samproblem pokryszyły się w drobny mak łopatki w pompce, kupiłem nową pompkę i wymieniłem sam wirnik pompy i wszystko jest OK :th: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa wyglada tak, wysypał się elektromagnes w pompce, wymienilem go i nadal jest to samo ;/ buczenie i brak centralnego zamka, zatrybił na chwile ( jedna strona się zamknęła ) i problem jak byl tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartass, zakładam, ze żadnych wężyków dziurawych/niepodpiętych nie masz. Weź po prostu wymień silnik, albo całą pompkę, bo chyba nie da rady "domowym" sposobem zrobić...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...