Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wskaźnik paliwa


Simin_1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanko odnośnie wskaźnika paliwa.

Mam auto od tygodnia i zaobserwowoałem dziwne zachowanie wskaźnika paliwa.

Mając paliwo w baku strzałka spada praktycznie do zera i włacza sie rezerwa mimo ze mam paliwo :angry:

Stojąc na wolnych obrotach strzałka niekiedy dziwnie drga nie kiedy to sam nie wiem ile mam paliwa :)

Jak myslice co może być przyczyną takiego zachowania ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj juz zwątpiłem i zatankowałem mu 7 litrów no i coś jeszcze było napewno więc powinno być około 12 litrów napewno.

Zatankuj do pełna .. jeżeli będziesz miał problemy to obstawail pływak. Łatwo go wymontować. Musisz okręcic wykładzinę w bagażniku, wyciągasz steropiany i odkręcasz dekilek (jeżeli dobrze pamiętam) oczywiście od pływaka musisz odpiąć przewody paliwowe. Masz chyba taki pływak na drucie który się ślizga po ścieżkach. być może one się wytarły i tu leży problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok serdeczne dzięki :) No i sobie tak myśle ze to w liczniku raczej ni ebędzie ?

Ale co w liczniku , precyzuj pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam na myśli że to nie wskazówka w liczniku poziomu paliwa nie warjuje poprostu :)

w pierszej kolejności zerknij do pływaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie pływak zostaw w spokoju, najpierw popryskaj jakimś preparatem (typu kontakt) wtyczkę elektryczną i gniazdo przy tej pompie. Następnie pare razy wkładaj i wyciągaj ją, w celu przetarcia ewentualnych zaśniedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja bym również zaproponował podpiąć pod VAG, w którymś bloku silnika było orientacyjnie w litrach - wykluczysz deske>wskazówka i wtedy pływak zostanie i wszystko po drodze.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...