Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Wskaźnik paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i mam pytanko odnośnie wskaźnika paliwa.

Mam auto od tygodnia i zaobserwowoałem dziwne zachowanie wskaźnika paliwa.

Mając paliwo w baku strzałka spada praktycznie do zera i włacza sie rezerwa mimo ze mam paliwo :angry:

Stojąc na wolnych obrotach strzałka niekiedy dziwnie drga nie kiedy to sam nie wiem ile mam paliwa :)

Jak myslice co może być przyczyną takiego zachowania ?

Pzdr.

Opublikowano

witam kolego moim zdaniem bedzie plywak w zbiorniku ale jesli mozesz o ile paliwa masz

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj juz zwątpiłem i zatankowałem mu 7 litrów no i coś jeszcze było napewno więc powinno być około 12 litrów napewno.

Opublikowano

Wczoraj juz zwątpiłem i zatankowałem mu 7 litrów no i coś jeszcze było napewno więc powinno być około 12 litrów napewno.

Zatankuj do pełna .. jeżeli będziesz miał problemy to obstawail pływak. Łatwo go wymontować. Musisz okręcic wykładzinę w bagażniku, wyciągasz steropiany i odkręcasz dekilek (jeżeli dobrze pamiętam) oczywiście od pływaka musisz odpiąć przewody paliwowe. Masz chyba taki pływak na drucie który się ślizga po ścieżkach. być może one się wytarły i tu leży problem

Opublikowano
  • Autor

Ok serdeczne dzięki za info :) Tak zrobie jak napisałes i zobaczymy co będzie dalej.

Ps. Ile taki pływak może kosztować ?

Opublikowano

Zadzwoń do serwisu .. myślę że w granicach 200 zł :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ok serdeczne dzięki :) No i sobie tak myśle ze to w liczniku raczej ni ebędzie ?

Opublikowano

Ok serdeczne dzięki :) No i sobie tak myśle ze to w liczniku raczej ni ebędzie ?

Ale co w liczniku , precyzuj pytania

Opublikowano
  • Autor

No mam na myśli że to nie wskazówka w liczniku poziomu paliwa nie warjuje poprostu :)

Opublikowano

No mam na myśli że to nie wskazówka w liczniku poziomu paliwa nie warjuje poprostu :)

w pierszej kolejności zerknij do pływaka.

Opublikowano

Narazie pływak zostaw w spokoju, najpierw popryskaj jakimś preparatem (typu kontakt) wtyczkę elektryczną i gniazdo przy tej pompie. Następnie pare razy wkładaj i wyciągaj ją, w celu przetarcia ewentualnych zaśniedzeń.

Opublikowano

witam

ja bym również zaproponował podpiąć pod VAG, w którymś bloku silnika było orientacyjnie w litrach - wykluczysz deske>wskazówka i wtedy pływak zostanie i wszystko po drodze.

powodzenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.