Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentuję wykresik :> :> :> I mod

a819faa0796e815f.jpg

facet zna sie na rzeczy polecam każdemu, za taka robotę można przejechać nawet pół polski naprawde jestem zadowolony :thumbup: :th: :thumbup: :th: :thumbup:

No i II modyfikacja z 08.05.2008 wtryski 216 ki + mod softu, i znów wracałem od Witka z bananem na twarzy :> :> :>

wskazówka na liczniku przesunęła się na 210 km/h :>

89996c9a6c0ecb26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh co mozna powiedziec.. :thumbup: ale trzeba przyznac, ze bardzo ladna serie miales.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co zrobił Witek na wiosnę dalsze przeróbki są PEWNE :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu zimnej ??

a jaka jest temperatura płynu ... ?

[na drugim zdjeciu] .... ;)

[masz racje - powinno byc niedogrzanej] ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wtedy jeszcze "siedział" termostat i nagrzewał się tylko do 75C teraz już po wymianie wszystko gra :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt indywidualny pisz do Rogalotti na PW, a spalanie to nie wiem jeszcze nie mierzyłem ale nie wydaje mi sie żeby wzrosło, silnik ma wieksze parametry ale też zwiększyła się jego sprawność wiec spalanie pewnie zostanie takie samo o ile nie spadnie :>

a choćby nawet wzrosło o 1 litr to za frajde z jazdy autkiem się opłaca :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a mozesz napisac jaki koszty takiej modyfikacj były[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 14:45 _________________________________________________bo tez mam zamiar podniesc troszke moc w swoim AFN-ie myslałem o czipie albo boxie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a mozesz napisac jaki koszty takiej modyfikacj były[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 14:45 _________________________________________________bo tez mam zamiar podniesc troszke moc w swoim AFN-ie myslałem o czipie albo boxie??

przeczytaj sobie 2-gi post przed twoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dają rade te 90tki, ale jak byś zapodał jeszcze to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21015.0.html , po małej korekcie byś miał prawie 130 koników :oklaski: i wtedy by była jazda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...