Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Chip mojej A4 + II mod z 08.05.2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezentuję wykresik :> :> :> I mod

a819faa0796e815f.jpg

facet zna sie na rzeczy polecam każdemu, za taka robotę można przejechać nawet pół polski naprawde jestem zadowolony :thumbup: :th: :thumbup: :th: :thumbup:

No i II modyfikacja z 08.05.2008 wtryski 216 ki + mod softu, i znów wracałem od Witka z bananem na twarzy :> :> :>

wskazówka na liczniku przesunęła się na 210 km/h :>

89996c9a6c0ecb26.jpg

Opublikowano

no to pewnie teraz banan z twarzy ci nie schodzi :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

jasne

:> :> :>

Opublikowano

Heh co mozna powiedziec.. :thumbup: ale trzeba przyznac, ze bardzo ladna serie miales.. :>

Opublikowano
  • Autor

po tym co zrobił Witek na wiosnę dalsze przeróbki są PEWNE :>

Opublikowano

po tym co zrobił Witek na wiosnę dalsze przeróbki są PEWNE :>

:drunk:

Ta choroba jest nieuleczalna :dance:

Opublikowano
  • Autor

Racja :th:

Opublikowano

nie ładnie tak katowac zimnej fury .... ;)

Opublikowano
  • Autor

czemu zimnej ??

Opublikowano

czemu zimnej ??

a jaka jest temperatura płynu ... ?

[na drugim zdjeciu] .... ;)

[masz racje - powinno byc niedogrzanej] ... :naughty:

Opublikowano

temp plynu 80C, olej pewnie nie mial nawet 60 :bicz3:

Opublikowano

czemu zimnej ??

Popatrz na wskazanie temperatury to będziesz wiedział czemu.

Opublikowano
  • Autor

Niestety wtedy jeszcze "siedział" termostat i nagrzewał się tylko do 75C teraz już po wymianie wszystko gra :th:

Opublikowano

no, no :oklaski: bardzo ładnie się to prezętuje :drool:

chyba będe sobie musiał też takie coś zafundować :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

polecam jak najbardziej :th:

Opublikowano

jaki koszt jeśli można wiedzieć?

a jak jest ze spalaniem teraz?wzrosło?

Opublikowano
  • Autor

koszt indywidualny pisz do Rogalotti na PW, a spalanie to nie wiem jeszcze nie mierzyłem ale nie wydaje mi sie żeby wzrosło, silnik ma wieksze parametry ale też zwiększyła się jego sprawność wiec spalanie pewnie zostanie takie samo o ile nie spadnie :>

a choćby nawet wzrosło o 1 litr to za frajde z jazdy autkiem się opłaca :thumbup:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej a mozesz napisac jaki koszty takiej modyfikacj były[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 14:45 _________________________________________________bo tez mam zamiar podniesc troszke moc w swoim AFN-ie myslałem o czipie albo boxie??

Opublikowano

Hej a mozesz napisac jaki koszty takiej modyfikacj były[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 14:45 _________________________________________________bo tez mam zamiar podniesc troszke moc w swoim AFN-ie myslałem o czipie albo boxie??

przeczytaj sobie 2-gi post przed twoim

Opublikowano

dają rade te 90tki, ale jak byś zapodał jeszcze to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,21015.0.html , po małej korekcie byś miał prawie 130 koników :oklaski: i wtedy by była jazda. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.