Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym se chetnie pojechał z tym 166 i 377 nm. moze we wtorek?

:wink:

przy 50km/h mam bardzo małe obroty z 2500 :eusathink:, wtf is max moment:decayed:, generalnie ciągnie fajnie na całej długości obrotów, najgorzej jest właśnie jak się toczysz powoli i wciskasz gaz, puma sam zresztą widziałeś że u mnie z startu jest ok, a z rolki się zbiera że można drzemkę se walnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem z Michała_G84, z zatrzymanego, i dostał troche mniej niz z rolki

no i właśnie oto mi chodzi:wink: (to że tdi zje takie 2,4 to doskonale o tym wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym se chetnie pojechał z tym 166 i 377 nm. moze we wtorek?

:wink:

przy 50km/h mam bardzo małe obroty z 2500 :eusathink:, wtf is max moment:decayed:, generalnie ciągnie fajnie na całej długości obrotów, najgorzej jest właśnie jak się toczysz powoli i wciskasz gaz, puma sam zresztą widziałeś że u mnie z startu jest ok, a z rolki się zbiera że można drzemkę se walnąć

Ty ze mną zawsze 200 lecisz:decayed:

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:23 ----------

Tomasz tak z ciekawości 2 bieg 50km/h jakie masz obroty i przy jakich masz max moment?

Różnica nieznaczna patrząc na to ze puma ma 18:whistling:,a od 2 było prawie równo, chyba mam coś spierdolone:kwasny:

Musimy coś nagrać od 2 biegu bo ta rolka była taka dziwna bo tylko na 3 biegu ciągłem potem puściłem bo coś z naprzeciwka jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 biegu piotrek było tak samo mijaliśmy się tylko delikatnie przy zmianie biegów. Trasa jest spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Kiedy teraz robicie spota i gdzie? Coś mi pisał "MAGIC" że ma być jutro w Lublińcu. Dajcie więcej informacji na ten temat a chętnie się zjawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, akurat po pracy będę to mogę wpaść pogadać na fajeczkę. Tylko proszę się nie śmiać z mojego dupowozu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałeś dzisiaj na światłach obok BP?

---------- Post added at 16:10 ---------- Previous post was at 16:09 ----------

Około godziny 14?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, akurat po pracy będę to mogę wpaść pogadać na fajeczkę. Tylko proszę się nie śmiać z mojego dupowozu :D

Corsą przyjedziesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA tak byłem auto opłukać na BP i runda przez miasto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widziałem cię stałeś właśnie jak byś jechał od myjni tam z tyłu w kierunku świateł a ja czekałem właśnie na czerwonym po twojej prawej stronie. Szare B6 takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUMA to wiem jakie. Audi A4 B6 AVANT taki ładny szary kolorek, szyby z tyłu lekko przyciemnione, a tablice SLU 7 lub 8 F coś tam chyba. Wiem zwróciłem uwagę na twoją audiczkę naprawdę robi wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...