Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz oglądałeś 2 połowę między 50min do 65min i od 80 w górę to Dortmund piłki nie widziało. Bayern przegrał tylko i wyłącznie przez Robbena nie przez to że byli gorsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz oglądałeś 2 połowę między 50min do 65min i od 80 w górę to Dortmund piłki nie widziało. Bayern przegrał tylko i wyłącznie przez Robbena nie przez to że byli gorsi.

no chyba był gorszy skoro nie wykorzystał tyle sytuacji:wink:(forma jednego zawodnika przekłada się na całą drużynę), ważne że wygrali:decayed:

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

lewandowski musi miec 10sytuacji 100% zeby 1 wykorzystac :decayed:

ale to zrobił nie tak jak robben, nie wspomnę o Gomezie (czy jak mu tam leci bo jakby nie pokazali jego w zbliżeniu to bym nie wiedział że grał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz oglądałeś 2 połowę między 50min do 65min i od 80 w górę to Dortmund piłki nie widziało. Bayern przegrał tylko i wyłącznie przez Robbena nie przez to że byli gorsi.

no chyba był gorszy skoro nie wykorzystał tyle sytuacji:wink:(forma jednego zawodnika przekłada się na całą drużynę), ważne że wygrali:decayed:

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

lewandowski musi miec 10sytuacji 100% zeby 1 wykorzystac :decayed:

ale to zrobił nie tak jak robben, nie wspomnę o Gomezie (czy jak mu tam leci bo jakby nie pokazali jego w zbliżeniu to bym nie wiedział że grał)

Poczytaj sobie co ty piszesz zanim zamieścisz wypowiedz co ma wykorzystywanie sytuacje do tego jak cała drużyna grała. Ile było meczów co Real grał lepiej a Barca bramy strzelała. Bayern grał tak samo dobrze jak Dortmund przegrał bo nie wykorzystał sytuacji a Dortmund wykorzystało. Proste!

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

lewandowski musi miec 10sytuacji 100% zeby 1 wykorzystac :decayed:

No nic nowego. W tym sezonie oddał 100 szczałów. Gomez 56 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba być gorszym żeby przegrać tak czy nie:decayed:

:facepalm:

A jak jedna drużyna grała cały mecz lepiej i nie strzela bramy a druga ma jeden rożny i strzela to są lepsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miesiac kto bedzie pamietał styl gry?

wynik idzie w swiat... ja nie jestem ani za BM ani za BD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za miesiac kto bedzie pamietał styl gry?

wynik idzie w swiat... ja nie jestem ani za BM ani za BD....

Dokładnie tego przecież nie piszę ale Tomek pisze że lepsza drużyna wygrała a ja sie z tym nie zgadzam po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba być gorszym żeby przegrać tak czy nie:decayed:

:facepalm:

A jak jedna drużyna grała cały mecz lepiej i nie strzela bramy a druga ma jeden rożny i strzela to są lepsi?

TAK bo wygrali (wykorzystali może i jedną szansę ale wykorzystali), w meczu liczy się wynik i to będzie w tabeli :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba być gorszym żeby przegrać tak czy nie:decayed:

:facepalm:

A jak jedna drużyna grała cały mecz lepiej i nie strzela bramy a druga ma jeden rożny i strzela to są lepsi?

TAK bo wygrali (wykorzystali może i jedną szansę ale wykorzystali), w meczu liczy się wynik i to będzie w tabeli :grin:

Widzisz że nie miałeś racji. Z tym akurat się zgadzam wygrali to jest ważne. Moje gratulację Bayern sie w Pucharze zemści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czym nie miałem racji ? o tej jednej sytuacji miałem twój przykład na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie miałeś racji z tym że zawsze lepsza drużyna wygra. A z tym że o wyniku się pamięta to masz oczywiście rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie miałeś racji z tym że zawsze lepsza drużyna wygra. A z tym że o wyniku się pamięta to masz oczywiście rację

Kumam o co Tobie chodzi:wink: , tylko dla osoby która nie wgłębia się w analizę lub nie oglądała meczu jest przeważnie lepsza ta która wygrała. A puchar to inna sprawa (najważniejsza dla nich liga)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie miałeś racji z tym że zawsze lepsza drużyna wygra. A z tym że o wyniku się pamięta to masz oczywiście rację

Kumam o co Tobie chodzi:wink: , tylko dla osoby która nie wgłębia się w analizę lub nie oglądała meczu jest przeważnie lepsza ta która wygrała. A puchar to inna sprawa (najważniejsza dla nich liga)

Dokładnie Tomek:drunk:

Zrobiłem sobie drinka 50/50 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz Kozy więcej tego:grin::grin:

forumowe jedna whyMe, adama, michała to działa:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej nocy :wink:

---------- Post dopisany 17-04-2012 at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 23:15 ----------

PUMA łap :decayed: Audi z silnikiem trabanta, środek wymiata :kox:

0e206d9f6d77.jpg

42f505afd507.jpg

85e222c04174.jpg

98aa83ef86ce.jpg

A filmik masz poniżej :decayed:

http://www.sadistic.pl/audi-z-silnikiem-trabiego-vt112711.htm?sid=6c6fc3d9d619101544b96df83f6f7905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...