Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Dokładka przedniego zderzaka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od razu zaznaczę że w tej tematyce jestem laikiem ale od czegoś trzeba zacząć.

Mam B7 avant w wersji standard, ale jak większości podoba mi się pakiet s-line.

Niestety na dzień dzisiejszy nie chciałbym iść w zmianę całego zderzaka na wersję s-line.

Wiem że są takie dokładki do standardowego przedniego zderzaka, powodujące wizualną zmianę w "kierunku" zderzaka s-line. Chodzi o to wywinięcie dołu zderzaka do przodu, zamiast zaokrąglenia pod spód jak w standardzie.

Widziałem coś takiego u człowieka na ulicy w jego B7 sedan i zapytałem co to za dokładka. Bo była to dokładka, wyraźnie było widać jej krawędź na oryginalnym zderzaku w miejscu łączenia. Połączenie bez żadnej szpachli i lakierowania całości.

Niestety tylko tyle wiedział, że tak wyszło z salonu i nazywa się to sport-pakiet. W komplecie była jeszcze dokładka do tylnego zderzaka (z czterema prostokątnymi otworami, oprócz miejsca na pojedynczy dwururkowy wydech jak to w 2.0TDI) Możliwe że jeszcze coś w skład tego pakietu wchodziło, tego już nie jestem pewien, ciemno było.

Niestety nie mogę nic takiego namierzyć.

Znalazłem tylko dokładkę ABT, ale tamto było delikatniejsze (bez dodatkowych wlotów) ale na takiej samej zasadzie montowane.

Mam nadzieję że nie zamotałem za dużo i wyjaśniłem o co chodzi.

Pytanie do znawców tematu co to było, lub co ewentualnie można założyć do zwykłego zderzaka by zmienić jego wygląd.

Opublikowano

Moze z przodu mial cos takiego:

http://cgi.ebay.de/Ecken-Lippen-Audi-A4-B7-8E-/120668538630?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c1867c706

O ile sie nie myle to jest mozliwosc zamowienia czegos takiego w serwisie bo sa to elementy robione przez audi. Na tyl tez chyba cos jest ale nie moge teraz znalesc, mysle ze choc troche Ci pomoglem jesli oczywiscie chodzilo Ci o taka dokladke.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie mniej więcej tak to wyglądało.

Wydawało mi się to jako jedna całość a nie dwa osobne elementy, ale mogłem tego nie dopatrzyć sugerując się wykonaniem dokładki ABT, głupio było się wykładać w błocie na chodniku.

Czy może ktoś zna numery tych części ?

Może macie jakieś inne ciekawe propozycje w ten "deseń"

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy może ktoś zna numery tych części ?

Może macie jakieś inne ciekawe propozycje w ten "deseń"

8EC0716099AX to jest chyba ten nr. przynajmniej na google tak wyskakuje

pozdrawiam

http://cgi.ebay.de/Original-Audi-Votex-Frontspoiler-Frontlippe-Audi-A4-B7-/160581117739?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item256361672b

jeszcze taniej znalazlem nawet u polaka:

http://cgi.ebay.de/FRONTSPOILER-FRONTLIPPE-AUDI-A4-B7-2004-2008-Bj-/290551637212?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item43a63a24dc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.