Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Czerwony tdik Tczew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hmm... jestem ciekaw [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 09:31_________________________________________________Panowie a ktoś mi VT podrzuci na 17calach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:)
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam długo nie wchodziłem na forum =(chorowałem ;p)

Dodałem parę drobiazgów do audika mianowicie elektryczne szyby przód.

Oświetlenie led wnętrze oraz pozycje przód i tył.

wskaźnik ciśnienia doładowania turbo...

Opublikowano

dawaj foty bo czerwone audki maja u mnie pierszenswto hehe a poza dropsonem to nie koajrze juz pomodzonych RED A4 ( chetnie bym zrobil jakis watek dla czerwonych a4)

Hmm... jestem ciekaw [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 09:31_________________________________________________Panowie a ktoś mi VT podrzuci na 17calach

u mnie masz na 17 ;[ czerwona tez wiec sobie obczaj

dla mnie miedzy zimowkami 15 a 17 super roznicy nie ma ;] wiadomo jest lekko sztywniej ale znikomo

18 bym nie zakladal dramat potem z oponami bo z 17 ju zjest ciezko i miedzy uzwkami a nowkami wielkiej roznicy niema w cenie no chyba ze jakies 100zl/szt lol ;]

a bez gleby to koza... wiec gleba to pierwszy mod jaki trzeba w B5 walnac ;) ja sie troche obawiam jedynie tego zawiasu wielowachaczowego bo slyszalem ze gwint to morderca do tego i tak slabego zawieszenia jak na nasze drogi ;]

a sama sprezyna -40 to w audi wogole nie gleba bo szpara na pieść to nie gleba wg mnie;]

Opublikowano

dawaj foty bo czerwone audki maja u mnie pierszenswto hehe a poza dropsonem to nie koajrze juz pomodzonych RED A4 ( chetnie bym zrobil jakis watek dla czerwonych a4)

Hmm... jestem ciekaw [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 09:31_________________________________________________Panowie a ktoś mi VT podrzuci na 17calach

u mnie masz na 17 ;[ czerwona tez wiec sobie obczaj

dla mnie miedzy zimowkami 15 a 17 super roznicy nie ma ;] wiadomo jest lekko sztywniej ale znikomo

18 bym nie zakladal dramat potem z oponami bo z 17 ju zjest ciezko i miedzy uzwkami a nowkami wielkiej roznicy niema w cenie no chyba ze jakies 100zl/szt lol ;]

a bez gleby to koza... wiec gleba to pierwszy mod jaki trzeba w B5 walnac ;) ja sie troche obawiam jedynie tego zawiasu wielowachaczowego bo slyszalem ze gwint to morderca do tego i tak slabego zawieszenia jak na nasze drogi ;]

a sama sprezyna -40 to w audi wogole nie gleba bo szpara na pieść to nie gleba wg mnie;]

Pewnie słyszałeś to od osoby, która o gwincie nawet nie śniła.

Zawieszenie wykańcza szybka jazda po dziurach, nie równych drogach - to na gwincie nie grozi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie powiem tak gwint przerabiałem w Passacie -70mm. w Audi na serii osłona silnika haczę ;/

Fotki będą.

Zapraszam dziś na vw manie będę o 15 ;p już na miejscu pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.