Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALL] FIS - przelożenie manetki do obsługi FIS'a i jego pełna aktywacja


LuNaTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W swojej a4 posiadam FIS'a okrojonego to znaczy, pokazuje mi tylko ilosc do przejechania kilemetrow( zasieg). Z tego co sie dowiedzialem jest mozliwosc dokupienia manetki z przyciskiami do obslugi FIS i aktywacja VAG'iem tych funkcji. Dokupilem juz takową manetke. Teraz pytanie, czy moze orientuje sie ktos z Was kto jest mi to w stanie zamontowac w Warszawie, tzn. przelozyc manetke z przyciskami do fisa i uaktywnic to by wszystko pieknie dzialalo.

Czy to prawda ze, aby to dzialalo potrzebne sa jakies dodatkowe wiazki, czy moze wystarczy tylko przelozyc i vag.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić tą manetkę, oprócz salonu audii, na allegro od jakiegoś czasu nie mogę spotkać.

ja kupilem od uzytkownika Basen z forum, na allegro tez wystepuje, aktualnie widzialem do sedana za 280zl, ja od basena kupilem za 100zl :)

tylko nie ma mi kto tego przelozyc, dlatego ponawiam pytanie, czy ktos sie orientuje kto moze to przelozyc na terenie warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz kolego jaki numer części tej manetki bo mam jedną manetkę z obsługą komputera w domu. niestety nie pamiętam numeru. sprawdzę wieczorem. Sam zamontowałem sobie komputer i manetkę w B5. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...