Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?


Rekomendowane odpowiedzi

co do dysku to musi być specjalnie skonfigurowany, ale dokładnie jak to nie wiem, w FotoJoker mają pełen zakres kart albo w MM zobacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dysku to musi być specjalnie skonfigurowany, ale dokładnie jak to nie wiem, w FotoJoker mają pełen zakres kart albo w MM zobacz

na alegro patrzyłem ale tam same class10, a skoro class6 nie bangla to wiadomo co będzie z szybszymi, wiem o tym z komentarzy YT pod filmikiem

Tu jeszcze znalazłem cos ciekawego, to jest jakiś odzielny moduł, czy soft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widac moduł VDP obsługiwany przez radio, generalnie szpan, z tego co pamiętam to Blitz ma coś podobnego, podpina się pod OBD + radio, wrzucam fotkę starszego modelu

074aeb0bb9be01e5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czasem to boostu nie pokazuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy jak to jest z montażem radia 2din do b7 co potrzeba do takiej instalacji?wiadomo ze radio :> i tą całą ramke pod 2din i to wszystko czy jeszcze jakas ramka wokół radia?

Do B7 masz dedykowany model tego radia w ramce :wink4: radio jest szersze, ale ciezej to dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czyli lipa z montażem niestandardowego radia :embarrassed:

nie

normalnie mozesz je zamontowac, potrzebne będą ci tylko przejściówki ISO(adapter do głosników zeby tył grał) noi ramka pod radio 2din

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-adapter-ramki-ramka-radia-dar-61582-i1718020938.html[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 13:50_________________________________________________A z tym wcześneijszym postem chodziło mi o to że pioneer miał w swojej ofercie model tego radia przystosowany wymiarowo do wnęki w B7 :wink4: ale mozesz z powodzeniem każde inne radio 2din niefabryczne zamontować u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy panel klimatronika też jest inny?

A to masz konsole 1DIN :chytry:

jak tak to wszystko trzeba zmienic pod wersje 2DIN

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-ramka-pod-duze-radio-nawigacje-2din-i1715425166.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimatronik też będzie pewnie trzeba zmienić, pisze pewnie bo mam B5 to niewiem, ale na forum napewno o tym jest :wink4:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:58_________________________________________________Vario znalazł byś jakis opis PL tylnych złącz w tym radiu :notworthy: :notworthy: bo bede podłączał wzmacniacz zewnętrzny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak podłączony :wink4:

Teraz mam pytanie czy ktos moze próbował kiedyś podłaczać moduł GPS navihaeven do radia jak w temacie albo w ogóle do jakiegokolwiek pionka

http://www.naviheaven.pl/index.php?p46,gps-box

Ciekawe czy to tylko kwestia wtyczki czy cos wiecej tu moze nie zadziałać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy twoje radio to obsługuje, ja mam 3100 i nie ma opcji Navi, jak wejdzesz w source to masz wyświetlone np. usb, dvd, tel, bt audio itp. itd. jak nie będzie navi to raczej nie zabangla, no chyba, że na AUX ale kiepsko widzę obsługę, w Alpine widziałem coś podobnego, wyświetlało obraz z navi a pilot obsługiwał centralkę gdzieś tam ukrytą[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 22:59_________________________________________________ze zdjęcia widzę, zapomnij ! musisz mieć kompatybilne radio + kompatybilny moduł GPS, tym się raczej w radio nie wepniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario do tego modelu dedykowany jest moduł AVIC F220, z tym że kosztuje 1500zł, a w używce to jak body RS dostepne :decayed:

navihaeven pewnie nie polata, na elektrodzie znalazłem watek o tym ale bez jednoznacznej odpowiedzi :thumbdown: Ten moduł navi u Ciebie też pasuje, ikonka navi pokaze sie po podłaczeniu dopiero :wink4: jest jeszcze alternatywa

http://www.autosound.pl/naviboxnawigacjauniwersalnadopodlaczeniapodkazdyekran-p-3098.html

albo cos bardziej znanego

http://nawigacje.com/phantom-navibox-automapa-europa-4gb-p-907.html

Jeszcze tak myślałem zeby przez AUX podłaczyć MIO ciekawe czy by dał sygnał na wyswietlacz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam navi w HTC Athena i w radio nie muszę :gwizdanie:, co do AUX (video in) w Pionku to musisz mieć wyjście video z MIO tak żeby do Pionka chinch wchodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sprawdzic tak to bym go wrzucił w schowek i dał sygnał video na radio :gwizdanie: tylko pytanie czy jedno i drugie ma takie wejscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...