Treść opublikowana przez miglanc153
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A montował ktoś org bi-xenon skrętny do b7?Zbieram właśnie wszystkie graty i tak zastanawiam się czy sa jakieś z tym problemy?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Koledzy jak to szarpnąć a4 b7 wymieniłem mce na high lampy mam zwykłe h7 jak by to zrobić zeby normalnie działały światełka do jazdy dziennej ??Próbowałem na wszystkie możliwe sposoby??A i po zamianie modułu ciągle informuje o spalonych żarówkach od świateł przeciwmigielnych mimo tego że są sprawne....
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
koledzy jakie mają numery piny żeby zamówić w aso do dlr i clh?
-
Audi a4 b7
lampy zwykłe bez ksenonów kodowanie na wszystkie możliwe sposoby ustawiałem i nic tylko mijania świecą albo kieruki
-
Audi a4 b7
nic mi to nie daje ciagle świecą się mijania Może mam złe kodowanie kraju?
-
Audi a4 b7
Kolego nic mi nie daje zmiana w 10 kanale
-
Audi a4 b7
Tak wiem tylko jest taki problem że włańczam światła do jazdy dziennej to uruchumiają sie mi same światła mijania moge regurować moc świecenia chodzi mi oto żeby świeciły się długie mocą 50%
-
Audi a4 b7
Witam czy da się zakodować światła dzienne w a4b7 mam vcds ale jakoś nie mogę tego uruchomić.Pozdro
-
[INNE] matryca do TV SONY
hmm przykry temat matryca to praktycznie 90% wartości telewizora może być z tym problem sam posiadam twa tv jeden ma niespełna rok drugi coś koło dwóch właśnie z pękniętymi matrycami.
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
tak mam 1din ramkę już mam oprawka wokół radia już zamówiona.
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
a czy panel klimatronika też jest inny?
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
to czyli lipa z montażem niestandardowego radia
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
koledzy jak to jest z montażem radia 2din do b7 co potrzeba do takiej instalacji?wiadomo ze radio :> i tą całą ramke pod 2din i to wszystko czy jeszcze jakas ramka wokół radia?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
bo potrzebuje do b7 moduł.jak coś to dawaj na priva.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
to czyli muszę szukać nowego modułu.Jeśli jest ktoś chętny to będę miał taki 8e0 953 549 n moduł na zbyciu.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
tak mi się wydaje że aktywowałem nie bardzo wiem gdzie to sprawdzić być może mój komputer nie radzi sobie z kodowaniem.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam wszystkich mam problem z tempomatem w audi b7 mianowicie zakodowałem manetki od fisa i tempomatu ale nie działa tempomat manetke komputer widzi dodatkowo nie mogę zrobić kalibracji czujnika skrętu czy na tym module będzie działał tempomat 8e0 953 549 n
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkim Mam na imię Michał i jestem z Cork posiadam audi a4 b7 1.6 z 2005 roku.pozdrawiam serdecznie wszystkich klubowiczów.