Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja właśnie odstawiłem autko do garazu. Po drodze byłem zobaczyć jak jest pod Łuczniczką. Warunki sprzyjały więc zrobiłem kilka ślizgów wraz z innymi zakrętasami :kox: Szkoda że nie ma tam więcej miejsca (progi :wallbash:), ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)

Teraz moge otworzyć piwo :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś w przerwie między wykładami, a ćwiczeniami byłem w galerii. dziewczyny myślały, że bączki kręciłem używając ręcznego... niestety było tak ślisko było, że jadąc 10 km/h driftowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno wszedłem na forum... ;/ Ja mam dobre miejsce dosłownie 200m od domu. Boisko/Parking Zespołu Szkół Mechanicznych (bodajże) W tygodniu od 17 pusto, weekend cały czas pusto ;) A dzisiaj z makro na Morską, później Św. Trójcy jechałem 3h... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy sie jak jutro jaki temat będzie mail przebieg :wink4:

wolałbym opcje gdzies bliżej fordonu :tongue4:

GaleriaPomorska

Auchan/Leroy Merlin

Łuczniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre miejsce dosłownie 200m od domu. Boisko/Parking Zespołu Szkół Mechanicznych (bodajże) W tygodniu od 17 pusto, weekend cały czas pusto ;)
Zarzuć lokalizację z google maps :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pIqsA.jpg

Gdzie Auchan to wiadomo, chciałem wiedzieć gdzie to boisko :naughty:

nowekbdg... nieźle :kox: to ciemno szare evo ostatnio przemyka po moim osiedlu dosyć często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania Nowka... Czytałem, że Beru ludzie chwalą. Z wymianą podobno często są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK, BOSCH ... tylko tych marek w pracy uzywamy :cool1:

te nawet tanie ...

http://allegro.pl/item854220193_swiece_zarowe_bosch_audi_vw_seat_1_9tdi.html

a co do samego ogarniecia tematu , to ciezko powiedziec ... ludzie raczej boją sie tykać swiec zarowych boo latwo jest je ukrecic w glowicy ... no a co za tym idzie , odwiert , kontra , splanowanie = Kupa Kasy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropson w bdg pizglo -15 :naughty: a szczego co widze na fakturach raz byly wymieniane wymieniane... wiedz chyba swoje przeszly jak na 173 tyski chyba ze ktos wymienil[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 11:40_________________________________________________a ile za wymiane swiec zaplace;> :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 11:41_________________________________________________manny moze razem odrazu gdzies wymienimy;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dropson w bdg pizglo -15 :naughty: a szczego co widze na fakturach raz byly wymieniane wymieniane... wiedz chyba swoje przeszly jak na 173 tyski chyba ze ktos wymienil[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 11:40_________________________________________________a ile za wymiane swiec zaplace;> :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 11:41_________________________________________________manny moze razem odrazu gdzies wymienimy;]

Właśnie o tym myślę ;) Zawsze coś utargować można... Tylko musze to koniecznie zrobić do środy, ew. czwartku. W piątek w góry śmigam ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...