Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się że było by lepiej :good: Masz takie ciemne listwy czy tylko tak wyszło na tym foto?

http://www.postimage.org/image.php?v=Ts162VMA

Tu masz ciekawą koncepcję na wnętrze :kox:

851glti.jpg

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nowek a gdzie takie cuda robią za 400??

Opublikowano

Zdaje się pisał, że z wujasem będą dłubać, pewnie cena materiału.

Opublikowano

Panowie... pewnie wam sie "kiedyś przyda"..

http://rapideo.pl/

wole BitComet-a i torrenty.org...ciągnie aż miło
Opublikowano

Ja olałem ostatnio p2p. Wszystko co potrzebuję leci z rapida :good:

Opublikowano

Ja miałem coś bardzo podobnego (inna butelka), również z K2.

Opublikowano

no ja uzywalem innego producenta ... i był w porównaniu do tego pieruńsko drogi , tylko wlasnie chodzi mi o to czy "za tą niską cene , ma sie ten efekt co pisze na butli ?"

Opublikowano

Nie wiem, auto odpala, chodzi normalnie wiec chyba tak.

Opublikowano

no zaryzykuje i zakupie ... zobaczymy czy da rade :decayed:

:hi:

Opublikowano

Ja miałem coś bardzo podobnego (inna butelka), również z K2.

Ja również. Żadnych problemów...
Opublikowano

:siema:

Pytanie do użytkowników silników wysokoprężnych ...

Używał ktoś?

http://www.allegro.pl/item884451740_k2_dfa_39_przeciwparafinowy_dodatek_do_on_poj_0_5l.html :?:

Nie wierzę w takie wspomagacze czy preparaty wzbogacające lub zabezpieczające paliwo to tylko cuda na kiju.

Olej napędowy gęstnieje przy -7'C a im bliżej -30'C zaczyna robić się kaszka i jedynym sposobem jest "czyste" zimowe paliwo, które nie gęstnieje przy -7'C Ja takie obecnie stosuję i przy -24'C pomimo, iż nie mam garażu i auto stoi pod przysłowiową chmurką pali na dotyk.

ba2a932f19e8751fm.jpg

Natomiast znam przypadek właściciela "ropniaka" który stosował różne preparaty poprzedniej zimy, a więc silnik służył jako tester no w efekcie czego wtryski nabierały ciekawych kolorów, a tym samym ich skuteczność była już inna. Oczywiści nie obyło się bez wizyty u mechanika :(

Opublikowano

Hmmm.... nie jest to przecież żaden "Super Doctor w płynie" który okleja wszystko w silniku tylko środek przeciwko wytrącaniu się parafiny z paliwa :mysli:

Opublikowano

Tłumik wyciągnięty z A4 tuningowanej przez Oettinger'a, ciekawa sprawa.

Opublikowano

Reniu mam pytanko.czy jak wymieniam lampy na poli to musze cos przerabiać czy pasują od razu??

Opublikowano

Musisz musisz i to duzo...Wal do Manny'ego swiezo po wymianie jest :decayed:

Opublikowano

Hehehe, wtyczki, silniczki, żarówki, ciąć trzeba... W sumie nic trudnego ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.