Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my tu o koleżance teraz piszemy Nowek :polew: nie zmianiaj tematu :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ahFVJ.jpg

ahIpS.jpg

ahNp9.jpg

http://www.sendspace.pl/file/495e6f5b8affb86a568a407 taki gadzet;p

http://www.sendspace.pl/file/a5868fecff511d1e6d8609e cz 2 gadzetu

Zostało wykończenie głośniki na przod i regeneracja jednego tylnego i git

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 23:15_________________________________________________Ta koleżanka to Tomka[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________Wiem ze jakosc mierna ale to bylo telefonem nagrane :tongue4:

Opublikowano

spokojnie ocenimy na spocie jak to puka :decayed:

Opublikowano

tylko nie zrób tego błędu co ja w golfie...że spawy puściły od basu :polew:

Opublikowano

Ty to jest audi... Mam problem bo wzmak mi się wyłącza... :mysli: I to nawet jak mam zciszony na maxa wzmak i radio... może spinol idzie... Bo z przodu brak głośników[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 23:29_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=965864954 jak by wyglądaly przy mojej a 4 warto się wymienić??

Opublikowano

poproś Renia o VT

Opublikowano

Nowek warto wymieniac!!

PS. Podjedz do mnie w czwaretk to mozemy oblukac ten wzmak co sie tam dzieje [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 23:44_________________________________________________Nie no Nowek teraz masz dyskoteke !! :gwizdanie: :cool1:

Dobra lece spac jutro sie odezwe

Opublikowano
:polew: Ale zmienię to .... tylko na pokaz będę to uruchamiał;p
Opublikowano

i tak ta babcia wymiata

Opublikowano

Później zrobie małą wizualizację ;)

Opublikowano

Później zrobie małą wizualizację ;)

:?: :gwizdanie:

Opublikowano

Nowek zastanawia się nad felgami, więc mu trochę przybliżę jak to mniej więcej będzie u niego wyglądało.

Opublikowano

Aaa :decayed: wybaczcie kompletnie dzis chyba nie kontaktuje :tongue4:

Opublikowano

:bry:

ja w sobotę uderzam do Chojnic :P jadę po grill (jeśli się do soboty nie sprzeda ;( )

Opublikowano

:bry:

ja w sobotę uderzam do Chojnic :P jadę po grill (jeśli się do soboty nie sprzeda ;( )

No to elegancko :naughty:

u sibie bedziesz montować ? :naughty:

Opublikowano

Chce ktoś 17" audi sport ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_felgi_17_sline_z_oponami-t123994.0.html;msg1483838#new

Nie muszę przypominać że to wypasione koło :naughty:

PS. moje nie są na sprzedaż ;)

nowek01.jpg[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 15:11_________________________________________________Dlaczego tu jest tak mało wpisów? :mysli::wallbash:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_galeria_czlonkow_a4klubpl_kujawskopomorskie-t121426.0.html

Opublikowano

ja nie mam sie co wpisywac bo nie mam furki :cool1:

Opublikowano

Buźki możecie wstawić :> Będzie auto, uzupełnicie foty :hi:

Opublikowano

nie jestem pewien ale chyba to jest to punto z wyścigów z Torunia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.