Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

podzielam zdanie kolegi starszego "majka" krótko na temat i do rzeczy

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Panowie od kiedy Tu sie zapisalem nastukalo sie ledwo 100 stron a to juz 3 miesiace beda co daje 90 dni czyli po okolo 3 strony dziennie...

oj oj forum jest po to zeby na nim pisac a nie czeakac tylko na termin spotu :gwizdanie:

Wiec spamerzy do roboty :good:

A kto nie chce nie czyta!!!!!

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Panowie od kiedy Tu sie zapisalem nastukalo sie ledwo 100 stron a to juz 3 miesiace beda co daje 90 dni czyli po okolo 3 strony dziennie...

oj oj forum jest po to zeby na nim pisac a nie czeakac tylko na termin spotu :gwizdanie:

Wiec spamerzy do roboty :good:

A kto nie chce nie czyta!!!!!

chyba czeka Cie rozmowa na boku z Majkim...ja bym się tak nie wychylał jako świerzak :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Panowie od kiedy Tu sie zapisalem nastukalo sie ledwo 100 stron a to juz 3 miesiace beda co daje 90 dni czyli po okolo 3 strony dziennie...

oj oj forum jest po to zeby na nim pisac a nie czeakac tylko na termin spotu :gwizdanie:

Wiec spamerzy do roboty :good:

A kto nie chce nie czyta!!!!!

chyba czeka Cie rozmowa na boku z Majkim...ja bym się tak nie wychylał jako świerzak :polew:

DAL MAJKIEGO SZACUNEK za zaangazowanie i oddanie :notworthy: ...

ale musi zrozumiec ze Lubimy tu pisac o wszystkim i niczym i tak jest dobrze :good:

Opublikowano

nie no świrowałem,sam bazgrole tu jak po brudnopisie :decayed:

Opublikowano

i niech tak zostanie nic nie zmieniajcie chlopaki :evil:

Opublikowano

ja tez czuwam i uważnie wszystko czytam... :cool1:

Opublikowano

no a gdzie Ty sie podziewales podczas ost. spotu???? :gwizdanie:

Opublikowano

ekhm... głowa mnie bolała czy cos...

Opublikowano

ekhm... głowa mnie bolała czy cos...

:bicz3:
Opublikowano

:drunk:

o 6 rano z imprezy w niedziele wróciłem.. wiec nie było mowy o jeździe...

Opublikowano

E... Zobaczcie np na wielkopolskie jakieś 4 tys stron oni dziennie to z 10 piszą.JA dziś spędziłem godzinkę na komisariacie na błoniu;pW celu wyjaśnienia nie płacenia mandatów :confused4:(wogole mogli tak) i podejrzewali ze jestem pod środkami jakimiś :naughty: Parę razy podmuchałem lizałem lizaczka a nawet <chupachupsa) i godzinka z głowy czysty wyszedłem :polew::hi:

Opublikowano

E... Zobaczcie np na wielkopolskie jakieś 4 tys stron oni dziennie to z 10 piszą.JA dziś spędziłem godzinkę na komisariacie na błoniu;pW celu wyjaśnienia nie płacenia mandatów :confused4:(wogole mogli tak) i podejrzewali ze jestem pod środkami jakimiś :naughty: Parę razy podmuchałem lizałem lizaczka a nawet <chupachupsa) i godzinka z głowy czysty wyszedłem :polew::hi:

z kundlami tak jest... :baseball: nienawidze psiarni
Opublikowano
:drunk:

o 6 rano z imprezy w niedziele wróciłem.. wiec nie było mowy o jeździe...

O'RLY? ;):decayed:

Jeśli w ten weekend ma byc spot, to ja najprawdopodobniej nie wyrobie się z planem i będę musiał odpuścić.

PS. bierzcie ze sobą jakieś urządzenia do robienia zdjęć, bo wychodzi na to że jak ja nie wezmę, to nie ma żadnej dokumentacji po spocie ;)

Opublikowano

ja w ten weekend tez odpadam :( [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 00:03_________________________________________________ :polew: hehe chyba Majki was nastraszyl ze taka cisza od wczoraj :evil:

Opublikowano

Oj ta młodzież ostatnio taka strachliwa :decayed:

Tak samo było ze zdjęciami do galerii... po haśle wstawiajcie swoje zdjęcia nastała cisza... :dziura:

:polew:

Opublikowano

ja się boję odezwać :decayed:

Opublikowano
:bag:
Opublikowano

No dalej... nie wstydźcie się już:cool1:

Ja wyhaczyłem system do montażu/ unieruchomienia dywaników z ASO :kox:

Opublikowano

znalazłem relingi! 350 zł + przesyłka - najtańsze jakie są

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.