Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zieeeefffffff.dopiero wstałem.do której macie zamiar siedzieć w Toruniu bo musze jak co na nocke jeszcze się wyszykować.

jak co to piszcie gdzie co i jak to wskocze w jakieś łachy i śmigamy :cool1:

co do Poznania to wpisze się jak będzie odpowiedni czas...ale i tak jadę na sto procent....no chyba że armageddon będzie :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To panowie kto chętny 16:30-16:40 na stacji w Strzyżawie jak co. Pzdr :a4fan:

Opublikowano

Tomek wole o 16 bo musze wczesniej wrócić (dziecko od mamy odebrac i do pracy sie wyszykować).także ja tam godzinka,półtorej i come back :gwizdanie:

Opublikowano

tez wpadne dzisiaj :hi:

Opublikowano

a mnie znowu nie bedzie :decayed:

Opublikowano

ja jak co to ruszam o 16 i bede na miejscu już...niestety czas mnie goni i muszę się wyłamać :przebiegly:

Opublikowano

widzę że coś dziś zebrać ekipa się nie może :thumbdown:

szkoda

ja ogólnie nie wiem czy wyrobie się na 16.30 ale do 17 podejrzewam że się zjawię :cool1:

także klubowicze ostatnie wejście moje przed tym spotem jeśli ma się odbyć

1 tomek

2 grzechu

3 nowek

4 rafi

5 marcintorun

6 majki

7 d3b4

8 timon01

proszę o potwierdzenie tej listy żeby nie było nie domówień :gwizdanie:

Opublikowano

widzę że coś dziś zebrać ekipa się nie może :thumbdown:

szkoda

ja ogólnie nie wiem czy wyrobie się na 16.30 ale do 17 podejrzewam że się zjawię :cool1:

także klubowicze ostatnie wejście moje przed tym spotem jeśli ma się odbyć

1 tomek

2 grzechu

3 nowek

4 rafi

5 marcintorun

6 majki

7 d3b4

8 timon01

proszę o potwierdzenie tej listy żeby nie było nie domówień :gwizdanie:

ja tez tak kolo 17 zajade :decayed:

wczesniej nie dam rady

Opublikowano

widzę że coś dziś zebrać ekipa się nie może :thumbdown:

szkoda

ja ogólnie nie wiem czy wyrobie się na 16.30 ale do 17 podejrzewam że się zjawię :cool1:

także klubowicze ostatnie wejście moje przed tym spotem jeśli ma się odbyć

1 tomek

2 grzechu

3 nowek

4 rafi

5 marcintorun

6 majki

7 d3b4

8 timon01

proszę o potwierdzenie tej listy żeby nie było nie domówień :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

Przypominam o cykaniu fotkek :naughty:

Opublikowano

Przypominam o cykaniu fotkek :naughty:

spoko luzik :decayed:
Opublikowano

to gdzie i o ktorej w koncu dzis?

Opublikowano

ja jade pod Piotra i Pawła...będę tak przed 17 na miejscu

Opublikowano

na Broniewskiego tak?

Opublikowano

jo :decayed:

Opublikowano

na przeciwko starego stadionu żużlowego. na parkingu galerii zieleniec

Opublikowano

Podziękowania dla gospodarzy...Szacunek dla obecnych :notworthy:

spocik jak zawsze miły i przyjemny :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:17_________________________________________________Majki czekamy na foty :good:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:18_________________________________________________Nowek u Ciebie to Św.Krzysztof non stop zamienia się miejscem ze Św.Piotrem....przeleciałeś koło mnie jak f-16 :polew:

Opublikowano

założyłem nowy wątek w którym będziemy wstawiać fotki ze spotów,żeby nie zabierać miejsca na forum,oczywiście jakieś pojedyncze egzemplarze jak najbardziej są mile widziane na forum.[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 18:28_________________________________________________fotki pojawia się dziś w tym wątku ale o późniejszej porze ponieważ coś mi wypadło i muszę wyjść

I ŻEBY MI TAM NIC NIE BAZGROLIĆ,BO NOGI Z d*py POWYRYWAM :evil:

POZDRO...

Opublikowano

Proponuje by tutaj również wklejać foty a w nowym wątku po prostu będzie wszystko zebrane :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.