Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia

1. ArturB6

2. jedrekx

3. Siucek

4. ........

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no widze ze reszta sie obija :gwizdanie:

Opublikowano

N75 juz nie potrzebny na podmianke zamienilem z n18 ale niestety stan rzeczy auta bez poprawy...szukam dalej pomysłów aczkolwiek juz sie kończą :wallbash:

Opublikowano

Petara, a wpadasz jutro na spota?

Opublikowano

Najprawdopodobniej bede...tylko dzis mam wyjazde na urodziny i moge troche :drunk: wiec nie wiem do konca

Opublikowano

rozumiem, rozumiem

Opublikowano
N75 juz nie potrzebny na podmianke zamienilem z n18 ale niestety stan rzeczy auta bez poprawy...szukam dalej pomysłów aczkolwiek juz sie kończą :wallbash:

Jak już skończą Ci się pomysły, to dam Ci namiary na lekarza mojej Audiczki. Gościu czyni cuda :notworthy:

SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010miejsce i godzina do ustalenia

1. ArturB6

2. jedrekx

3. Siucek

4. Kierownik

5. Petara

6. Reniu

7. Majki

8. Felipe.avant

9. ...

PS. pozwoliłem sobie wpisać również wahających się ;)

Opublikowano

Reniu a gdzie sie umawimay na spota??i o ktorej??

Opublikowano

17 Tesco, jak będzie słoneczko to się gdzieś przetransportujemy.

Opublikowano
N75 juz nie potrzebny na podmianke zamienilem z n18 ale niestety stan rzeczy auta bez poprawy...szukam dalej pomysłów aczkolwiek juz sie kończą :wallbash:

Jak już skończą Ci się pomysły, to dam Ci namiary na lekarza mojej Audiczki. Gościu czyni cuda :notworthy:

SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia

1. ArturB6

2. jedrekx

3. Siucek

4. Kierownik

5. Petara

6. Reniu

7. Majki

8. Felipe.avant

9. Manny (preferuję późniejszą godzinę 18:00-....

10.

PS. pozwoliłem sobie wpisać również wahających się ;)

Opublikowano

Może być i później ;) Więcej czasu dla odzyskujących forme :polew::drunk:

EDIT

Nie wiem czy w tej sytuacji parking pod Tesco będzie otwarty:

http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1485&NrSection=500&NrArticle=167837&IdTag=3790

Opublikowano

ja jestem w pracy wiec odpadam :confused4:

Opublikowano

tesco będzie pewnie zamknięte, dlatego może spotkajmy się na Łuczniczce?

Opublikowano

Jak dla mnie moze byc Luczniczka :cool1: Ale widze ze chetnych jak na lekarsto :polew:

Opublikowano

SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia

1. ArturB6

2. jedrekx

3. Siucek

4. Kierownik

5. Petara

6. Reniu

7. Majki

8. Felipe.avant

9. Manny

10. Grzechu (myślami będe z wami :polew:)

Opublikowano

Grzechu uciąłeś Manny'ego ;)

Opublikowano

tak na serio to mnie nie będzie bo pracuje ;( do poznania tez szanse maleją(paliwo drogie jak cholera a budżet malutki ;( )[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:51_________________________________________________

Grzechu uciąłeś Manny'ego ;)

nieprawda :tongue4:
Opublikowano

zwracam honor ;)

Opublikowano

a Cibie Grzechu czemu nie bedzie ?? przeciz dotad byles zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

a Cibie Grzechu czemu nie bedzie ?? przeciz dotad byles zawsze :gwizdanie:

jutro pracuje niestety ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.