Treść opublikowana przez siucek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Problematyka błędu na Fis
Może coś nie styka, ponieważ błąd się pojawia i zaraz znika. Sprawdzę poziom oleju jak będzie niski to doleje i zobaczę czy to zrobi różnice. Póki co dzięki za podjęcie tematu.- Problematyka błędu na Fis
Siema, mam drobny problem. Od kilku dni pojawia mi się od czasu do czasu błąd ( zdjęcie ) Czy wiecie może czego on dokładnie dotyczy?? Nie pojawia się za każdym razem. Z góry dzięki za pomoc.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z tego co się orientuje to walnięty będzie sensor oleju jest on chyba pod miską olejową koszt ok. 200zł ale mogą to być równie dobrze przewody jakies może się gdzie przetarły i jest przebicie. Ja to bym podłączył się pod komputer i poszukał błedów i je usunął wtedy się zobaczy P.S. Chociaż ci piksele nie uciekają na wyświetlaczu Ha ha jedyny pozytyw Generalnie to powiem jeszcze, że problem ten nie pojawia się zawsze. Obecnie jest tak, że Fis da sygnał a po paru sekundach już znika. Wczoraj w ogóle się nie pojawił. Dzisiaj też. Na początku stycznia będę miał wymianę oleju, zobaczę czy problem zniknie. Dzięki chłopaki za podjęcie tematu :thumbup1:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema, mam drobny problem. Od kilku dni pojawia mi się błąd ( zdjęcie ) Czy wiecie może czego on dotyczy?? Z góry dzięki za pomoc. Chodzi oczywiście o "SENSOR" oleju. Czy to coś poważnego??- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
A ten: 8L0941953 też będzie pasował tyle że na inne żarówki W5W- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Artur82 Cię poleca więc piszę. Czy masz może oprawki do żarówek postojowych. Numer cz. 8E0941953 interesują mnie 2 szt Jeśli tak, to proszę o cenę wraz z wysyłką. Pozdro- [B6 AWX] Work in progress...
Dzięki Artur.- [B6 AWX] Work in progress...
Siema, Artur super to wygląda. Musze sobie też takie coś zapodać bo mam wieczny problem z moimi postojówkami. Non stop mi się żarówki przepalały, kupiłem więc ledy niby wszystko cacy ale po miesiącu użytkowania też mi błędy wyskakiwały a ledy zmieniły funkcjonalność z lampy na stroboskop . Za każdym razem jak poprawiałem pozycję żarówki w gnieździe problem znikał na jakiś czas i tak w kółko Myślę, że wymiana gniazda dobrze zrobi no i lampeczki również. Mógłbyś mi podać dokładny numer tej części?? Pozdro 600- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur a nie było Cię na meczu, chyba Cię widziałem ok 19:20 przed stadionem. No chyba że to nie byłeś Ty. Meczyk pierwsza klasa, ile to trzeba było czekać na takie emocje !!!!!!! Pozdro 600- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema siema!!!! Tak myślałem że to Ty taka furka to tylko Klubowa !!!!! :kox: Pozdrawiam !!!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Witam serdecznie znanych i nieznanych Tak sobie myślałem, że miło by się spotkać na spocie ale moja furmanka obecnie jest tak zaniedbana, że wstyd jeden wydech mi się odczepił i wożę go od miesiąca w bagażniku No ale popatrzeć sobie na wasze autka po modach to co innego Także jak co to mówić co i gdzie, postaram się pojawić. Tylko nie w sobotę bo ciekawy meczyk zapowiada się na Gdańskiej Pozdrawiam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
powoli rozwijam się w tym nowym otoczeniu. Najgorsze że wszystkie wcześniejsze zakładki poszły w piz*u Cóż trzeba od nowa poszukać niektórych wątków. :wallbash:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WTF!!!!!!! O co chodzi z tą stroną- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:hi: No Ja z innej beczki, ale też mordka się uśmieje :kox:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Takiego zawodnika spodziewałem się w innym pojeździe :wink4: Jędruś nie bój się poznałem Cię bez problemu :cool1: Pozdrawiam serdecznie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
****16.12 (sobota) spot pizza godz 18.00 1. Damian 2. Bula 3. Jedrek 4. Janekx 5. Reniu 6. Siucek :> 7.. 8.. ****17.12 (niedziela) spot pizza godz. 15 1. Damian 2. Bula 3. Janek512 4. ArturB6 5.. 6.. 7..- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, więc jak to jest ?????? piątek(18!!) sobota (15!!) czy sobota, niedziela ?????? Bo nie wiem gdzie się wpisać!! :kox: :kox:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A no tak :> :> mianowałem się Hardkorowyn koksem :kox: :kox:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dawno mnie nie było :kox: tak sobie czytam i stwierdzam że na świątecznym spocie wypadałoby się pojawić :> :> Będę uważnie śledził poczynania organizacyjne !!!! :naughty:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witka , Może ktoś zainteresowany???? Całkiem ciekawa oferta dla naszych maskotek :naughty: http://www.groupon.pl/oferty/torun- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich Widzę Grzesiu szczęścia nie masz do zakupu autka. Ciągle coś Ci ucieka sprzed nosa. Ale jestem pewien że trafi Ci się ładna furka i tego życzę :> :>- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Proszę tu nie obrażać Naszej Dzielnicy!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:- [B6 AWX] Work in progress...
Marek a co się dzieje z Twoim autem... a co do Twoich późniejszych modów to chętnie służę pomocą PS. U mnie już wszystko sprawdzone...w weekend montaż tempomatu...mam nadzieje, że się uda :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:53_________________________________________________no i tempomacik na pokładzie zajęło mi to półtorej godziny razem z kodowaniem i docięciem obudowy Mod naprawdę godny polecenia A ciągle coś się psuje. Teraz nawet nie mam głowy na naprawy bo za bardzo absorbuje mnie kupno mieszkania. Obecnie najbardziej dokuczliwe jest to że przy skręcie w lewo odcina mi się jeden cylinder (cewka??) Samą cewkę wymieniłem ale problem nadal jest nie wiem może to jakiś kabel?? Poza tym zawieszenie przód do wymiany już tak mi puka że nie pytaj. Jeden ksenon mi poszedł, kierunek lewy raz działa raz nie I jeszcze jakieś dziwne odgłosy mam z turbinki ( gdzieś powietrze ucieka podczas np. zmiany biegu ) no jeszcze oba lustereczka pęknięte To tak w skrócie, może jakby bardziej się przyjrzeć to coś więcej by się znalazło. Dobra przestaje więcej pisać bo zaraz się popłaczę Tempomacik wygląda godnie :) Powodzenia przy kolejnych modyfikacjach, jak Ja kiedyś wygrzebie się z moich problemów to z chęcią skorzystam z Twojego doświadczenia :0 Pozdrawiam - Problematyka błędu na Fis