Treść opublikowana przez siucek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sucho jak nic
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędruś jak codziennie jeżdżę. Droga w 100% jest przejezdna.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja odpadam-wyjazd poza teren Rzeczypospolitej Polskiej :kox:
-
[B6 AVJ] Problem z turbiną
No zobaczymy chłopaki w poniedziałek zaniose furmankę do mechanika i zobaczymy. Póki co dzięki za pomoc
-
[B6 AVJ] Problem z turbiną
Tak kata mam ale może się go pozbęde
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek jeśli coś się wykreuje ze spotem to dam ci w niedziele jak nie to jutro przeleje kaskę na 100%
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Pomożecie???
-
[B6 AVJ] Problem z turbiną
No wiesz po konsultacji z kumplami doszliśmy do wniosku że to może być Turbo. Poza tym słyszę wyraźny świst turbiny podczas pracy silnika wcześniej tego nie słyszałem ale spróbujemy tak jak mówisz miejmy nadzieje że dowiemy się coś więcej.
-
[B6 AVJ] Problem z turbiną
Tobolskiego a gdzie to jest???[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 11:15_________________________________________________A co myślisz o http://www.turbosprezarki.bydgoszcz.pl/ ????
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich, możecie zajrzeć na mój wątek i wytłumaczyć mi jak (i czy warto) to o co prosi mnie "udy" Będę wdzięczny.[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 10:14_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avj_problem_z_turbina-t134752.0.html
-
[B6 AVJ] Problem z turbiną
Jakoś nie odczułem spadku moce ale już zaczyna mi turbinka świszczeć jak gazicho bardziej przycisnę. Jak dowiedziałem się o tych wszystkich błędach to zacząłem jeździć jak emeryt Poza tym to jest ok.
-
[B6 AVJ] Problem z turbiną
Witam wszystkich klubowiczów. Na ostatnim spocie w Bydgoszczy podłączyłem się do kompa i wyskoczyły mi błędy które przedstawiam poniżej. Błędy zostały opisane ale nie wiem czy prawidłowo. Poniżej przedstawiam opis błędów: Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 909 518 M Component: 1.8L R4/5VT 0002 Coding: 0011701 Shop #: WSC 63351 3 Faults Found: 16712 - Knock Sensor 1 (G61): Signal too High P0328 - 001 - Upper Limit Exceeded – Intermittent Czujnik uderzeniowy #1 – niskie wejście (bank 1 lub pojedynczy sensor) 16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 002 - Lower Limit Exceeded – Intermittent System wprowadzania wtórnego powietrza (B2) – niewłaściwy przepływ – TU BĘDZIE COS Z TURBO CHYBA?!L 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small P1290 - 002 - Lower Limit Exceeded – Intermittent WYTRYSKI PALIWA Readiness: 0000 0000 Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże w opisaniu tych błędów i poradzi mi do kogo uderzyć z tym problemem. Jestem przekonany że naprawa będzie mnie kosztowała wiele więc chciałbym przygotować się merytorycznie do problemu tak aby mnie żaden mechanik nie zaskoczył tekstem że trzeba wymienić pół silnika. Czekam na Waszą pomoc.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich, prośba do wszystkich macie może jakiegoś taniego speca który wymontowałby mi turbinkę żebym mógł ją zanieść do ekspertyzy?? Dobrze będzie jak nie zawoła dużo Pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobra Pany ja idę w kimono. Jeszcze obejrzę "Koszmarne wyprawy" i adje!!!! Nara!!!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiero wyluzuj rajtuzy w naturze wszystko musi się zgadzać. Jedni będą jeździć dieslami a inni na benzynie a jeszcze inni na "Polish nitro" :polew: Just like me!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nieszczelność może tak ale zaczęło mi już pięknie świszczeć więc nie sądzę że to tylko nieszczelność [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 22:47_________________________________________________ W Anglii ceny ropy są droższe od benzyny już od chyba zawsze więc nas też to czeka. Jestem pewien
-
[ALL B6] Prośba o analizę błędów
Ponawiam prośbę bo to o moje autko chodzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I tu się z Tobą nie zgodzę Kiero. Miałem wcześniej diesla i przy minus 20 odpalał na pstryknięcie. Mam szacun dla niech i jestem przekonany że następne autko będzie właśnie klekotem :gwizdanie: Póki co walczę z Turbinką. PS. Widziałeś błędy???? Co o nich sądzisz??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam klubowiczów prośba wejdźcie na wątek http://www.a4-klub.pl/smf/problem_z_turbina-t134556.0.html i pomóżcie koledze jeśli możecie. Za tydzień zorganizuje jakąś zbiórkę pieniędzy!! PS. Taki mały żarcik Cóż innego pisać w takiej sytuacji.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Filmik z Bukowiny "grubo,grubo" ale jak pojedziemy ekipą do piły to będzie większy pocisk. Jeśli chodzi o nasze filmiki to na następny spocik wezmę moje sprzęty i coś się nakręci w prawie HD :> Kamerka nie ma tej opcji ale to i tak lepiej niż nagrywanie telefonem. Tylko od razu zaznaczam że ktoś będzie musiał to obrobić bo jak widać po moim profilu to nawet nie wiem jak avatar wstawić :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich.... Nowek jak tam temat ramek i smyczy jakaś zrzuta??? :> :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki wszystkiemu za obecność spora ekipa, mam nadzieje że następnym razem będzie lepsza pogoda i coś się wykombinuje?? PS. Nowek kase na ramki i smycze zostawiliśmy przy drugim filarze od lewej w czarnym woreczku z napisem "ramki&smycze", mamy nadzieje że na następnym spocie dostarczysz zamawiany towar :polew: :polew: :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siucek obecny na spocie o 16!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Konkretnie co jutro ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A czemu pytasz ja znam angola ale bardziej w konwersacji. Jeśli chodzi o pisownie to zależy z kim i o czym. Jak co to służę pomocą.